AÇILIŞ SEVİNCİ HÜZNE DÖNÜŞMESİN...

AÇILIŞ SEVİNCİ HÜZNE DÖNÜŞMESİN...
15.03.2019 - 19:08
2749

Akçakoca  Belediye Başkanı Cüneyt Yemnici’nin en pahalı projesi Pazar günü kapılarını açıyor.

4 yıl önce 12 milyon maliyetle proje edilen ancak, işi üstlenen müteahhit firmanın iflas ederek Akçakoca’yı terk etmesiyle yeniden ihaleye çıkan ve banka faizleriyle birlikte Akçakocalılara 30 milyon liraya mal olan Değirmenağzı parkı,  Pazar günü görücüye çıkıyor.

Çocuklarıyla parkı gezen vatandaşların Akçakoca TV whatsapp hattına gönderdiği  fotoğraflar, parkın aydınlatılmasında kullanılan kimi elektrik kablolarının açıkta kaldığını, yağmur giderleri için yerleştirilen tahliye boru  kapaklarının açıkta kaldığı gösteriyor.

” Açıkta duran elektrik kabloları nedeniyle çok tedirginiz “ diyen vatandaşlar, bu kadar masraf yapılmış, Pazar günü açılış yapılacak Allah korusun ya çocuklarımızın ya da başka birinin başına bir şey gelse kim bunun hesabını verecek. O nedenle biz bu açıkta duran elektrik kablolarının kapatılmasını istiyoruz ve diğer eksiklerin de giderilmesini istiyoruz. Açılış sevinci hüzne dönüşmesin ” uyarısında bulundular.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Varsayalım ismail
  Varsayalım ismail
  3.04.2021 18:41

  Onlar cana değil işletmeyi hangi kankilerine verecek onu düşünüyorlar.

 • Akcakocali
  Akcakocali
  3.04.2021 18:41

  Biz kotuluyelimde ne olursa olsun

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız