LEVENT BAŞARAN GÜVEN TAZELEDİ

LEVENT BAŞARAN GÜVEN TAZELEDİ
3.02.2019 - 11:44
1701

 Akçakoca Ziraat Odası Genel Kurulu tamamlandı. İki listenin yarıştığı seçimi Başaran’nın listesi kazandı.

Cumartesi günü Akçakoca Ziraat Odası Toplantı Salonu’nda yapılan kongrede iki başkan adayı yarıştı. Yönetim kurulunu oluşturacak isimler ise çarşaf listeden belirlendi.

Divan Başkanlığını Düzce Ziraat Odası Başkanı Ramazan Öztürk’ün yaptığı toplantıda konuşan  Levent Başaran, kongre delegelerine oda olarak bugüne kadar yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Yapılan protokol konuşmalarının ardından seçime geçildi. 51 delegenin oy kullandığı seçimlerde Eralp Çekiç’in listesi 19,  Levent Başaran’ın listesi 32 oy alarak seçimi kazandı.

YENİ YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU…

Levent Başaran’ın başkanlığında seçime girilen listede şu isimler yer aldı…

Aydın Yılmaz, Basri Aksoy, Enes Öztürk, Gökhan Kibar, Alpaslan Sarı, Metin Geyik, İbrahim Çolak, Mithat Özcan, Nedim Yemenici, Nurdoğan Karoğlu,  Zeki Sönmez, Vahil Nebi Kap, Selim Albayrak, Kadir Mutioğlu, Fahri Karslıoğlu, İlyas Aydın, Turgut Taşran, Cengiz Yılmaz, Mehmet Öztürk ve Hüseyin Ateş

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ÇİFTÇİ
    ÇİFTÇİ
    3.04.2021 18:41

    Allah aşkına biri bize anlatsın bu oda ne iş yapar.Çiftçiye ne faydası var.30 Yıllık çiftçiyim sadece ve sadece yer parası alırken uğrarız mecburen bizdet aidat alırlar .Ha vallahi ha billahi başka hiçbir faaliyetini görmedim kendimce benim gibi bir sürü insan aynı düşüncede.İşleri güçleri para almak bilen varsa anlatsın

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız