Çocuklara Anlamlı Karne Hediyesi

Çocuklara Anlamlı Karne Hediyesi
18.01.2019 - 09:35
871

 Sepaş Enerji, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’daki çocukların karne heyecanını ücretsiz sinema etkinliğiyle kutluyor. Bu yıl 3.'sü gerçekleşen Sepaş Enerji Karne Hediyesi kapsamında sömestir tatiline çıkmaya hazırlanan Kocaeli, Adapazarı, Düzce ve Bolu’daki 2 bin çocuğa sinema bileti hediye edilecek. Düzceli çocuklar, biletlerini 19 Ocak tarihinde Krempark AVM’de kurulan Sepaş Enerji standından alabilecek.

Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de 1,7 milyon tüketiciye görevli tedarik şirketi olarak hizmet veren Sepaş Enerji, sosyal projeleriyle bölge halkının yanında olmaya devam ediyor. Bu yıl 3.'sü gerçekleşen ve gelenekselleşen Karne Hediyesi kampanyası ile Sepaş Enerji sömestr tatiline çıkmaya hazırlanan Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de 2 bin çocuğa sinema bileti hediye edecek.

19 Ocak tarihinde Kocaeli’nde 41 Burda AVM’de, Sakarya’da Serdivan AVM’de, Bolu’da 14 Burda AVM’de ve Düzce’de Krempark AVM’de 11.00’de kurulacak Sepaş Enerji standına karnesini getiren çocuklar sinema biletlerini alabilecek.

Öğrenciler, sinema biletlerini 10 Şubat 2019 tarihine kadar Moonlight Cinema Club’ta gösterilen herhangi bir çocuk filminde kullanabilecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız