Beşirden DESOBa Ziyaret

Beşirden DESOBa Ziyaret
9.01.2019 - 06:42
665

 Hayırsever bağışçıların ayni ve nakti yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırıp yaralarına merhem olan Beşir Derneği Düzce Bölge Sorumlusu, İl Temsilciliği yetkilileri Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanı Mustafa Kayıkçı'yı ziyaret etti.

Hayırseverler bağışçılar ile yardıma muhtaç vatandaşlar arasında köprü olan Beşir Derneği Düzce İl Temsilciliği ziyaretlerini sürdürüyor. Bölge sorumlusu Ertuğrul Baygın, Beşir Derneği Düzce İl Başkanı Mehmet Aybek ve Dernek üyeleri Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı'yı ziyaret etti. Derneğin bölgemizde ve tüm Dünya'da yardıma muhtaç insanlara ulaştığını hatırlatan Beşir Düzce İl Başkanı Mehmet Aybek; "Beşir Derneği Düzce İl Temsilciliği olarak, bölgemizde bulunan daha önce tespit ettiğimiz ihtiyaç sahipleri ile hayırsever bağışçılar arasında köprü kuruyoruz. Özellikle kış şartlarında yardıma muhtaç vatandaşlar zor durumda olduklarını iyi biliyoruz.

Beşir Derneği Düzce İl Temsilciliği Cedidiye Mahallesi Kavaklı Sokak'ta bulunan, yardıma muhtaç ailelere para geçmeyen mağazamız Düzce Paylaşım Noktası'nda ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Buraya tüm Düzceli hayırsever ve iş adamlarını davet ediyoruz" dedi.

ZİYARET SÖZÜ VERDİ

DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı Beşir Derneği'nin faaliyetlerinden ötürü yönetim kurulu başkanı Mehmet Aybek ve üyelere teşekkür ederek; "Böyle hayırlı işlere karşılıksız olarak vesile olduğunuz için her bir üyenize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Düzceliler gerçekten bu konuda çok duyarlı. Hayırsever insanlarımız iş adamlarımız mutlaka sizler ile iletişime geçmeli. Bizler de bu konuda üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız. En kısa zamanda Paylaşım noktanızı ziyaret ederek ihtiyaç sahipleri için elimizden gelen desteği ben ve arkadaşlarım yapacağımızdan kuşkunuz olmasın" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız