TEMELİ YAKIN ZAMANDA ATILIYOR

TEMELİ YAKIN ZAMANDA ATILIYOR
6.01.2019 - 12:30
1980

 Hastane caddesinde kiralık bir binada hizmet vermeye devam eden Düzce Aile Çalışma ve  Sosyal Hizmetler  İl Müdürlüğü, yeni hizmet binasına kavuşacak. Arsası ve projesi hazır olan bina için yakın bir zamanda ihale yapılması bekleniyor.

Bünyesinde bir çok birimi barındıran Düzce Aile Çalışma ve  Sosyal Hizmetler  İl Müdürlüğü, şu anda hastane caddesinde kiralık bir binada hizmet veriyor. Kurumun kendi hizmet binasına kavuşması için geçtiğimiz yıl tahsis edilen araziye modern ve büyük bir bina yapılacak.

Şiddeti İzleme ve Önleme Merkezi ŞÖNÜM gibi bünyesinde bir çok birimi barındıran  Düzce Aile Çalışma ve  Sosyal Hizmetler  İl Müdürlüğü, Kiremitocağı mahallesinde İş-Kur’un hemen yanında bulunan alana yapılacak.

Yaklaşık  3 bin 500 metrekare kapalı alanda yapılacak yeni ve modern hizmet binasıyla  İl Müdürlüğüne bağlı birimler tek çatı altında toplanacak. Projesi hazır olan bina için yakın bir sürede ihaleye çıkılması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız