AKÇAKOCALI MUHTAR ADAYLARI BU HABERE DİKKAT! MUTLAKA OKUYUN

AKÇAKOCALI MUHTAR ADAYLARI BU HABERE DİKKAT! MUTLAKA OKUYUN
3.01.2019 - 17:47
3318

 Akçakocalı muhtar adaylarına kötü haber… 31 Mart seçim gününe kadar muhtar adayları pankart, döviz, afiş kesinlikle asamayacaklar…

Bu seçim öncesinde bir çok isim muhtar adaylığını açıklarken, seçim döneminde yapacakları propaganda da neler yapıp yapamayacakları netleşti. Buna göre muhtar adayları YSK’nın kararına göre sadece el broşürü dağıtabilecek, pankart, döviz, afiş kesinlikle asamayacaklar.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde bilindiği gibi muhtarlık seçimi heyecanı da yaşanacak. Bu seçim öncesinde bir çok isim muhtar adaylığını açıklarken, seçim döneminde yapacakları propaganda da neler yapıp, yapamayacakları netleşti. Buna göre muhtar adayları YSK kararına göre sadece el broşürü dağıtabilecekler. Pankart, döviz, afiş ve benzeri reklam materyallerini ise kullanamayacaklar, kullananlar için cezai işlem uygulanacak. Konuyla ilgili tüm polis birimlerine gerekli tebligat yapılırken, mevcut asılı olanları kaldırmayanlara da ceza kesilecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • ads
  ads
  3.04.2021 18:41

  muhtar ne işe yarar ? bence kaldırılması lazım fuzuli masraf. yaptığı her işi edevlet yapıyor!

 • çuhalılı
  çuhalılı
  3.04.2021 18:41

  tüh tam da bugün bastırdım ya

 • Cuhalli
  Cuhalli
  3.04.2021 18:41

  En cokda Okan kural üzülecek adam simdi nereye asacak boy boy resimlerini

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız