Sofuoğlu... Çok üzgünüm

Sofuoğlu... Çok üzgünüm
27.12.2018 - 19:25
2314

Kenan Sofuoğlu sosyal medyadan 'Emirerlerim' paylaşımı ile ilgili açıklama yaptı...

 AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu dün gece instagram hesabından yaptığı paylaşım ile eleştiri oklarının hedefi olmuştu.


Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi Sofuoğlu’na danışmanları vasıtası ile ulaştı ve paylaşımı sordu
Sofuoğlu paylaşım ile ilgili, “Arkadaş arasında bir muhabbetin parçası idi. Arkadaşım ile özel paylaşacak iken yanlışlıkla genel olarak paylaşmışım. Fark edince hemen kaldırıldı fakat 8 dakika içerisinde fotoğraf sosyal medyada değişik hesaplarda paylaşılıp farklı yönlere çekildi. Bu konuda çok üzgünüm” ifadelerine yer verdi.


SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Kenan Sofuoğlu, Instagram hesabından eleştirilere yanıt veren bir açıklama yaptı. Fotoğrafla siyasete espri katmak istediğini belirten ve eleştirilerin yanlış anlamalar üzerine yapıldığını ifade eden Milletvekili Sofuoğlu, açıklamasında "Siyasete biraz espri katmak amacıyla yapmış olduğum paylaşım, kastının ötesinde anlamlara taşınmıştır. Tabi ki bunu kesinlikle doğru görmüyorum ancak lüzumsuz tartışmalara sebebiye vermemek için bu paylaşımı 4 dakika içinde kaldırdım. Yanlış anlama üzerinden gelen eleştirilerin, başımın üstünde yeri var. Hususen yanlış anlama kastiyle gelen eleştirileri milletin vicdanına havale eder saygılarımı sunarım" ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • CAFER Ö
  CAFER Ö
  3.04.2021 18:41

  YAZIK İCRATÇI BAKAN BİRDE BAŞKAN ALAYININ GÖREVİNE SON VERİLSİN BUNLAR MİLLETE VEKLİ DEGİL YÜK YAZIK

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Tipik Sakaryalı. Merak ettiğim, elini kaldırıp indirip kurşun askercilik oynamaktan başka ne yaptığıydı. Öğrendik ki senatörcülük oynuyormuş. TBMM 600 kişiye verilen maaş tamamen çöpe gidiyor. Bu parayı çöpe atalım ancak bu adamları görmeyelim. Hayatımızda bir şey değişir mi?

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız