Sofuoğlu... Çok üzgünüm

Sofuoğlu... Çok üzgünüm
27.12.2018 - 19:25
2379

Kenan Sofuoğlu sosyal medyadan 'Emirerlerim' paylaşımı ile ilgili açıklama yaptı...

 AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu dün gece instagram hesabından yaptığı paylaşım ile eleştiri oklarının hedefi olmuştu.


Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi Sofuoğlu’na danışmanları vasıtası ile ulaştı ve paylaşımı sordu
Sofuoğlu paylaşım ile ilgili, “Arkadaş arasında bir muhabbetin parçası idi. Arkadaşım ile özel paylaşacak iken yanlışlıkla genel olarak paylaşmışım. Fark edince hemen kaldırıldı fakat 8 dakika içerisinde fotoğraf sosyal medyada değişik hesaplarda paylaşılıp farklı yönlere çekildi. Bu konuda çok üzgünüm” ifadelerine yer verdi.


SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Kenan Sofuoğlu, Instagram hesabından eleştirilere yanıt veren bir açıklama yaptı. Fotoğrafla siyasete espri katmak istediğini belirten ve eleştirilerin yanlış anlamalar üzerine yapıldığını ifade eden Milletvekili Sofuoğlu, açıklamasında "Siyasete biraz espri katmak amacıyla yapmış olduğum paylaşım, kastının ötesinde anlamlara taşınmıştır. Tabi ki bunu kesinlikle doğru görmüyorum ancak lüzumsuz tartışmalara sebebiye vermemek için bu paylaşımı 4 dakika içinde kaldırdım. Yanlış anlama üzerinden gelen eleştirilerin, başımın üstünde yeri var. Hususen yanlış anlama kastiyle gelen eleştirileri milletin vicdanına havale eder saygılarımı sunarım" ifadelerini kullandı.