Postane sokağı esnafından belediye yönetimine ağır eleştiri…

 Postane sokağı esnafından belediye yönetimine ağır eleştiri…
24.12.2018 - 22:34
3555

Akçakoca Postane sokağında işyeri bulunan esnaf Mustafa Çelik’in akşam saatlerinde rahatsızlanarak  hastaneye kaldırılması sonrası,  bütün gözleri yeniden demir dubalarla kapalı postane sokağına çevrildi.

Akşam saatlerinde işyerinde rahatsızlanarak yere yığılan ve nörolojik rahatsızlığı olduğu öğrenilen Mustafa Çelik’in hastaneden tedavisi devam ediyor.

Çelik’in postane sokağındaki esnaf arkadaşları ise,  sokağın araç trafiğine kapalı tutulmasına ise soruna çözüm bulmayan belediyeye tepkili.

Yaklaşık 2 yıl önce, sokak içinde yaşanan  arbede sonrası bıçaklanan bir kişinin ambulansa taşınarak hastaneye götürülmesi nedeniyle o tarihlerde de sokağın trafiğe kapalı tutulmasını eleştiren sokak esnafı, imza toplamış ve Başkan Yemenici’den çözüm bulmasını istemişti.

Ancak aradan geçen 2 yıl içinde hiçbir çözüm üretilmediği gibi, bu akşam saatlerinde yaşanan talihsiz olayda sokağın demir dubalarla kapalı tutulması yeniden gündeme geldi.

Yangın veya hastalık gibi olaylar sırasında İtfaiye ve Ambulansların giriş yapamadığını söyleyen postane sokağı esnafı belediye yönetimine ateş püskürdü.

Postane sokağında esnaflık yapan Hilmi Solak; “  yaptığı ile gurur duysun belediye “ başlığı ile yayınladığı sosyal medya mesajında belediye yönetimini eleştirdi.

Solak şunları söyledi...“ Ambulans giremediği için adam ölüyordu ulan adam.

Postane sokağını çıkmaz sokak haline getiren belediye yapacağınız işin ben ta......

Kardeşim ellerimin arasında can veriyordu az önce.

Sokağın iki tarafını kapa aralara da demir direkler diken yönetim kına yakın bir tarafınıza.

Yaptıklarınızla övünün birde. Yazıklar olsun hepinize “ tepkisi gösterdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Hilmi Solak
  Hilmi Solak
  3.04.2021 18:41

  Ramazan umarım bir sevdiğin burada ölüm kalım mücadelesi vermez. Hiçbir şey yaşamadan atıp tutmak kolay. Merak etme sana bir şey olsa da seni kurtarmak için de elimden geleni yaparım. O da sırf insan olduğun için. Aksi takdirde yardımı haketmiyorsun.

 • ads
  ads
  3.04.2021 18:41

  yolun ortasına dönerci diktirmeseydiniz. herkes ağzı açık seyretti

 • ramazan subaşı
  ramazan subaşı
  3.04.2021 18:41

  yola taşıyın iki dk arkadaşınızı nıye erınıyorsunuz? çıkın akçakocadan bi etrafınıza bakın. elinizden gelse helaya bile arabayla gideceksiniz. dünyanın gelişmiş bütün şehirlerinde bu tarz sokak uygulamarı vardır. hasta varsa ölu varsa ambulans en yakın yere yanaşır. hastayı alır. ambulanslarda bunla ilgili sevk sandelyeleri vardır. kapalıymışda araba girmiyomuş da geç kardeşim bunları geç. sankı hergun ambulans gıremıyor bahaneye bak.

 • hasan çakır
  hasan çakır
  3.04.2021 18:41

  akçakoca tv, malum muhalefetine tüm hızıyla devam ediyor...senin suçun yok, sana bu fırsatı verene ne diyeyim !!! dünyanın birçok yerinde araç trafiğine kapalı yol vardır ve olmalıdır...bunlar boşuna-kuru gürültü...zaten Ramazan Subaşı adıyla yazan vatandaş, durumu iyi bir şekilde özetlemiş...fazla söze gerek yok...akçakoca tv ve avanesi herşeye muhalefet etmeden yapamaz zaten...bunu kendine görev edinmiş...hesap soran olmayınca !!! adamların işi gücü yanmaz ın reklamını yapıp, cüneyt e çakmak...

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız