İstanbul Caddesinde Sorun Giderek Büyüyor

İstanbul Caddesinde Sorun Giderek Büyüyor
19.12.2018 - 20:01
1337

 Düzce eski belediye başkanı Mehmet Keleş döneminde alınan kararla trafiğe kapatılan İstanbul Caddesi, alınan sürpriz bir kararla Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay tarafından yeniden trafiğe açıldı. Trafiğe kapalı olduğu zamanlarda bile araç parkı sıkıntısı yaşayan cadde yeniden trafiğe açıldı ama sıkıntılı araç parkı sorunu çığ gibi büyüdü.

Düzce’nin ana sorunları arasında yer alan trafik sıkıntısına yeniden trafiğe açılan İstanbul Caddesi de ekendi. Trafiğe kapalı olduğu zamanlarda bile araç parkı sıkıntısı yaşanan caddede trafiğe açılmasına rağmen gelişi güzel park etme sorunu devam ediyor. Yolun her iki tarafına araçlarını parkeden vatandaşlar nedeniyle yolu kullanan sürücüler ve yayalar  sıkıntılı günler yaşıyor.

Yolun trafiğe açılmasıyla yeniden işlek cadde haline gelen caddede trafik sıkıntısı da yeniden baş göstermeye başladı. Özellikle mesai başlangıcı öncesi ve mesai bitiminde yoğun şekilde araç trafiği yaşanırken gelişi güzel park edilmiş araçlar da bu sorunun artmasına neden oluyor. Yaşanan bu sıkıntıyla ilgili her hangi bir çalışma yapılıp yapılmayacağı ya da caddenin yeniden trafiğe kapatılmasının söz konusu olup olmayacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız