BUNA SİNEKTEN YAĞ ÇIKARMAYA ÇALIŞMAK DERLER…

BUNA SİNEKTEN YAĞ ÇIKARMAYA ÇALIŞMAK DERLER…
3.12.2018 - 14:32
2320

 Kapılarını geçen yıl eğitme açan Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin yeni binası için açılış programı yapılıyor.

Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin 5 Aralık Çarşamba günü yapılacak olan açılış davetiyesinin üzerinde sadece Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin isimin olması kafa karışıklığına neden oldu.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ile Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi dekanlığının,  açılış programı  ile ilgili resmi duyurusu olmasına rağmen,  belediye başkanı Yemenici’nin, Düzce Üniversitesi’nin logosunu da kullandığı kendi adına hazırlattığı açılış davetiyesi şaşkınlık yarattı.

Konuyla ilgili görüşlerine  başvurduğumuz dekanlık yetkilileri, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici imzası ile sosyal medya paylaşılan davetiye afişinden bir bilgileri olmadığını belirttiler.

Dekanlık yetkileri ayrıca,  Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar adına hazırlanan protokol davetiyelerinin,  Akçakoca’da dağıtımın yapıldığını ve 5 Aralık Çarşamba günü saat 15:00’de Doğancılar yerleşkesinde açılışın yapılacağını söylediler.