BUNA SİNEKTEN YAĞ ÇIKARMAYA ÇALIŞMAK DERLER…

BUNA SİNEKTEN YAĞ ÇIKARMAYA ÇALIŞMAK DERLER…
3.12.2018 - 14:32
2291

 Kapılarını geçen yıl eğitme açan Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin yeni binası için açılış programı yapılıyor.

Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin 5 Aralık Çarşamba günü yapılacak olan açılış davetiyesinin üzerinde sadece Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin isimin olması kafa karışıklığına neden oldu.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ile Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi dekanlığının,  açılış programı  ile ilgili resmi duyurusu olmasına rağmen,  belediye başkanı Yemenici’nin, Düzce Üniversitesi’nin logosunu da kullandığı kendi adına hazırlattığı açılış davetiyesi şaşkınlık yarattı.

Konuyla ilgili görüşlerine  başvurduğumuz dekanlık yetkilileri, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici imzası ile sosyal medya paylaşılan davetiye afişinden bir bilgileri olmadığını belirttiler.

Dekanlık yetkileri ayrıca,  Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar adına hazırlanan protokol davetiyelerinin,  Akçakoca’da dağıtımın yapıldığını ve 5 Aralık Çarşamba günü saat 15:00’de Doğancılar yerleşkesinde açılışın yapılacağını söylediler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Seçmen
  Seçmen
  3.04.2021 18:41

  Ne oldu Rektör seni mi tayin etti bu işler için .Sen Rekterön özel kalemimisin Sayın Cüneyt .E belediyede yapacak işin kalmadı.Senin yaptığını bir bak araştır istersen başka bir örnek uygulaması var mı.Nereden bana yağ çıkar hesapları yapıyorsun ama nafile o ilk seçimde verdiğimiz destek artık yok bunu bil.Hele hele bu meclis bu kadro var iken

 • osman yılmaz
  osman yılmaz
  3.04.2021 18:41

  ne oldu akçakoca tv rahatsız mı oldun...parkın açılmasından da rahatsız olmuşun.açılmasa işine gelecekti....nedir bu cüneyt ten rahatsızlığın...yanmaz mı kurtaracak seni...çok beklersin...bu yanlı yayınlarının hesabını sana günü gelince sormazlarsa yazıklar olsun. inadına cüneyt...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Sayın başkan sen bu tutumunla hani seçimde burda olan öğrencilerden belki oy toplarım düşüncesiyle hareket etmiş olabilirsin lakin bu gençler bu servislere neden binmez yaz kış demeden bunca yolu neden yürüyerek giderler spor olsun diye mi önce önların dertlerini sıkıntılarını bir dinlesen lakin geçte olsa

 • AKÇAKOCALI
  AKÇAKOCALI
  3.04.2021 18:41

  Ya başkan sana mı kaldı bu işler her taşın altından çıkıyorsun sen kendi aslı işine bak.O işi Üniversite YÖK yapsın.Herşeye maydonoz olma ne kadar hoşuna gidiyor bu işler .İşte sen böyle üstüne vacip olmayan işlerle uğraşırsan belediyeyide başkaları yönetir

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız