Siyaset gelir geçer; Baki olan dostluktur...

 Siyaset gelir geçer; Baki olan dostluktur...
2.12.2018 - 17:49
2927

Ahmet İnceoğlu tarafından sosyal medyada paylaşılan fotoğraf, siyasette özlenen tablonun tam da bu olduğunu gösterdi…

AK Parti ilçe yönetim kurulu üyesi Ziya Denizgez, Süreyya Tandoğan ve Semih Çakır ile Kordon cafe işletmecisi Özgür Aşık'on organize ettiği ve İçlerinde CHP belediye başkan adayı Fikret Albayrak, AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça, MHP belediye meclis üyesi Yüksel Yılmaz ile AK Parti, CHP ve MHP’lilerin olduğu  bir grup Akçakocalı, Esentepe kordonda hamsi ziyafeti yaptı…

Akçakoca Balıkçı Barınağında cafe işletmeciliği yapan Ahmet İnceoğlu tarafından servis edilen fotoğraf, 3 günlük dünyada her şeyin gelip geçici olduğunu ve  siyasi rekabetin asla insani ilişkilere zarar vermemesi gerektiğini göstermesi açısından ilginçti.

İnceoğlu’da servis etiği fotoğrafa “ Siyaset gelir geçer; Baki olan dostluktur...” mesajı yazarak, ülkemizin daha büyük hedeflere yürümesi için  özlenen tablonun tam da bu olduğuna işaret etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Cavit
  Cavit
  3.04.2021 18:41

  Siyasetçiler gelir geçer, Baki olması gereken yapılan siyaset sonrası, Demokratik, Laik, Sosyal Hukuk Devletinin, Demokrasinin, Vatanın Bölünmez bütünlüğünün korunması ve doğru yerde siyaset yapmaktır. Diye benimde bir katkım olsun.....

 • Yavuz ŞEREF
  Yavuz ŞEREF
  3.04.2021 18:41

  İşte Akçakoca da Özlenen Tablo bu ... Akçakoca'nın kurtuluş ve yükseliş reçetesi de bu fotoğraf....

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız