EN BÜYÜK ŞİKAYET ULAŞIM VE KİRA…

 EN BÜYÜK ŞİKAYET ULAŞIM VE KİRA…
8.11.2018 - 13:05
1707

Düzce Üniversitesi Akçakoca Yerleşkesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğrencileri,  Akçakoca TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant’ a ziyarette bulundu. Yaşadıkları sıkıntıları anlatan öğrenciler başkan Pazvant’tan yardımcı olmasını istedi.

Düzce Üniversitesi Akçakoca yerleşkesinde eğitim gören  üniversite öğrencileri, Akçakoca’da yaşadıkları kimi sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla belediye ve STK temsilcileri ile bir araya gelerek sorunlarının çözümü yönünde girişimlerde bulunuyor.

 Akçakoca TSO Başkanı ziyaret eden öğrenciler,  AK Parti Gençlik Kolları başkanı Serdar Özcan’ı da katıldığı toplantıda  başkan Pazvant ile istişarede bulundular.

Yapılan görüşme sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Pazvant; Ziyarette bulunan öğrenciler ulaşım ağırlıklı benzeri sıkıntıların yanı sıra ev kiralarının yüksekliği ile birlikte alternatif kültür-sanat etkinliklerinin olmayışını dile getirdiklerini belirtti.

Bu ve benzer sıkıntıların  tamamını daha önce Üniversitedeki öğrenci topluluğu ile yaptığı görüşmede de  söylenildiğini  dile getiren Pazvant, sıkıntıları  gerekli mercilere ilettiğini, düzeltilmesine ilişkin TSO olarak ellerinden geleni  yapamaya çalışacağını ifade etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  ulaşım sorununu çözmek belediyenin içi öğrenciler belediyeden umudu kesmişler ki başka arayışlara girmişler.

 • Akçakocalı ak partili
  Akçakocalı ak partili
  3.04.2021 18:41

  Harbi ne yapacan, mehmet pazvant oda seçimlerini zor aldın.kendini Belediye başkanı aday adayı gibi konusturmak için en yakın arkadaşını hiçe sayıp sağda solda kulis yapıyor meclis üyem olurmusun diye insanlarla konuşuyorsun bunlar konusulmuyormu sanıyorsun ayıptır.sırf bunlar için yalandan öğrenci kardeşlerimizle sohbet ler falan filan hikaye hepsi; öğrencilerin sorununu ulaşımsa belediye çözebilir kiralar konusunda da kımse birsey yapamaz hayat şartları ortada çok dusunuyorsan yurt yap ucuz ver kardeşim paran çoksa tabii

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Ne yapacan Sayın Pazvant gidecen ev sahipleri ile görüşüp kiraları düşürün mü diyecen.Yada otobüsçülere gidip bu mazot pahalılığında fiatlar mı düşürün diyecen.Senden bu şartlarda bir melhem olmaz

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız