Muhtarlar teşekkür etti

Muhtarlar teşekkür etti
1.11.2018 - 17:15
819

 Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, Akçakoca Muhtarlar DerneğiBaşkanı Rıdvat Acat, Düzce Muhtarlar Dernek Başkanı Yaşar Çengel ve beraberindeki, Düzce İli ve İlçelerinin Muhtarlar Dernek Başkanlarını bir otelde yapılan toplantıda ağırladı.

Toplantıda Müşteri Hizmetleri Grup Müdürü Orhan Sönmez, Şebeke İşletme Grup Müdürü Burhan Ak, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, Şebeke Operasyon Müdürü Gürcan Seymen, Dağıtım Varlıkları Şebeke Yapım İşleri Müdürü Gökhan Öztürk, Düzce İli Şebeke Operasyon Yöneticisi Barış Cerlet, Düzce Şebeke Yapım İşleri Sorumlusu Yasin Durna,  Teknik Destek Help Desk  Uzmanı Burçin Başcı da katıldı.

DAĞITIM FAALİYETLERİMİZLE İLGİLİ BİLGİLENDİRDİK

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk muhtarlarla çok faydalı geçen bir toplantı yapıldığını belirterek muhtarlarımızı dinleyerek tüm taleplerini ayrı ayrı dinledik. Ayaklarına sağlık toplantımıza onur verdiler. Yönetici arkadaşlarımız da gündeme taşınan tüm konuları aynı anda dikkate aldı. Muhtarlar Dernek Başkanları bulundukları ilçelerdeki mahalle ve köy muhtarlıklarının taleplerini ayrı ayrı ilettiler. Muhtarlar en önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor. Kendileri ile yüz yüze iletişimde bulunmak üzere onlarla  bir araya gelmekten onur duyduk. Muhtarlar bulundukları mahalleleri ve köyleri burada yaşayan vatandaşlarımızı, halkımızı temsil ediyorlar ve bölgelerindeki vatandaşlar adına bizlerle iletişim kuruyorlar. Gerek milleti, gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi özverili çalışmalarla yürüten muhtarlarımıza,  hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu toplantıların iletişim açısından çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet için yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Çözüm sağlayacağımız konularda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her iş için görev verdiğimiz her arkadaşım çözüm sağlama konusunda sorumlu ve yetkilidir. Bu toplantılar sayesinde süreçlerimizi nasıl işlettiğimiz hakkında, yatırımlarımız ve projelerimiz ile ilgili bilgilendirmeleri sağlıyoruz. SEDAŞ için de bu toplantının çok faydalı olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

“DAĞITIM ŞİRKETİ İLE GÖREVLİ TEDARİK ŞİRKETİ KARIŞTIRILIYOR”

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, toplantı sırasında dağıtım şirketinin ve görevli tedarik şirketinin görevleri hakkında da ayrıntılı bilgi verdi. SEDAŞ’ın elektrik satışı ve elektrik tüketim bedeli fatura tahsilatı yapmadığını, ödeme noktaları ile ilgili faaliyetinin olmadığını belirterek, SEDAŞ elektrik dağıtım faaliyeti içinde yatırım, aydınlatma, sayaç okuma, kayıp kaçak mücadelesi, arıza bakım onarım faaliyetlerini sürdürmektedir. 2013 yılından bu yana hukuki ve fiziki olarak ayrıştırılan faaliyetler kapsamında süreç bu şekilde işletilmektedir. Ancak halen Dağıtım Şirketi olan SEDAŞ ile Görevli Tedarik Şirketinin ve Perakende Elektrik Satış Şirketlerinin faaliyeti birbirine karıştırılmaktadır.” dedi. 

MUHTARLAR TEŞEKKÜR ETTİLER

Toplantı sırasında muhtarlar dernek başkanları kendi bölgelerinin elektrik  şebekeleriyle ilgili talepleri ve elektrikle ilgili önerilerini ilettiler. Düzce Muhtarlar Dernek Başkanı Yaşar Çengel  ve berberindeki tüm ilçe muhtarlar dernek başkanları, “SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk’e ve SEDAŞ’ın tüm yöneticilerine böyle bir etkinlik düzenlendiği için teşekkür ettiler.  SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, muhtarlar gününün kutlandığı bir ayı geride bırakırken muhtarlarımızla işbirliğini çok önemsediğimizi belirtmek istiyor ve bu özel günü de hatırlayarak muhtarlar gününüzü kutluyorum diyerek, tüm muhtarlar adına Düzce Muhtarlar Dernek Başkanı Yaşar Çengel’e çiçek takdim etti. Toplantı bitiminde günün anısına hep birlikte fotoğraf çektirildi.