BAŞKAN AY BEYAZAY HEYETİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN AY BEYAZAY HEYETİ İLE BULUŞTU
31.10.2018 - 20:32
682

 Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Beyazay Derneği Onursal Başkanı Lokman Ayva ve Beyazay Derneği Genel Başkanı Nejla Sümer işe bir araya geldi. Toplantıda engelli çocuklarımız için yapımı devam eden OÇEM Okul inşaatında ki son çalışmalar gözden geçirildi.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, 30 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında yapılması planlanan Türkiye Beyazay Derneği Yurtiçi Kurullar Toplantısının Düzce’de yapılması için girişimlerine başladı. Bu kapsamda Beyazay Derneği Onursal Başkanı Lokman Ayva, Genel Başkanı Nejla Sümer ile Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın da eşlik ettiği toplantıda yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Başkan Ay yaptığı açıklamada “engellilerimiz için sayısız çalışmaya imza atan Türkiye’nin en geniş kapsamlı derneği Beyazay Derneği Onursal Başkanı ve eski milletvekili Lokman Ayva’ya öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Sayın valimiz, rektörümüz, dernek genel başkanı ve toplantımıza iştirak eden herkese de yine teşekkür ediyorum. Yakın zamanda büyük bir etkinlik düzenlenecek. Bu etkinliğe Düzce’mizin ev sahipliği yapmasını istiyoruz. Bu konuyu değerlendirmek üzere bir araya geldik. Yine biliyorsunuz OÇEM Okul inşaatımız da devam ediyor. Burası da engelli çocuklarımız için çok faydalı olacak. Çalışmalar hakkında bizler de sayın Ayva ve Sümer’e bilgiler aktardık. Kusursuz Kafemiz hakkında da istişarelerde bulunduk. Gayretlerimiz, Düzce’miz için engelli bireylerimiz için. Umuyorum ay sonunda yapılması planlanan toplantı da burada bizim ev sahipliğimizde olacaktır. Herkese tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız