OTOBAN BAĞLANTI YOLU HASRETİ BİTMEK ÜZERE

OTOBAN BAĞLANTI YOLU HASRETİ BİTMEK ÜZERE
27.10.2018 - 15:30
2382

 Akçakoca, Alaplı, Ereğli ve Zonguldak bölgesinden İstanbul yönüne gidiş dönüş yapan  sürücülerin kabusu olan D-100 Düzce şehir içi trafiğine girme çilesi bitmek üzere.  Bölge insanın en büyük beklentisi olan Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs terminalinin yanından Otobana çıkan yolun çok kısa süre içinde trafiğe açılacağı bildiridirildi.

Düzce Tv haber ekibi, otoban bağlantı yolu açılmadan yolun nasıl kullanılacağını bilmeyenler için kılavuzluk yaptı. OSB yakınındaki gişelerden başlayan bağlantı yolu seferimiz Düzce’nin şehir içindeki trafik keşmekeşinde sona erdi.

Yaklaşık 3 yıl önce inşaatına başlanan otoban bağlantı yolunda sona gelindi. Haber ekibimiz 29 Ekim’de açılacağı açıklanan ancak 11 kasıma sarkacağı bildirilen otoban bağlantı yoluna gitti. Düzce’nin yıllardır hasret duyduğu bağlantı yolunu henüz bitmeden sizler için keşfe çıktı.

Haber ekibi bağlantı yolun tam ortasından başladığı  sunuma tüm güzergah boyunca devam ederek, bir anlamda bağlantı yolunu tanıttı.İstanbul’dan çıkarak Gölyaka kavşağını geçtikten sonra Kaynaşlı’dan çıkmak istemeyen sürücüler Düzce bağlantı yoluna girebilecek. Otoban girişinde gişelerin inşaatı devam ederken, her giriş ve çıkışa belki de ilk kez yapılan bir uygulama ile gişe koyulacak..

Alınan bilgiye göre İstanbul istikametinden Akçakoca, Alaplı, Ereğli ve Zonguldak istikametine gidecek olan sürücler,  Düzce otoban çıkışından hemen sonra Kalcıkonutlar güzargahını takip ederek Kuzey çevre yolundan D 655 karayolu Konurlap üniversite kavşağına inecek.