Dün yapılan asfalt yol bugün yeniden kazılacak.. VİDEO HABER

Dün yapılan asfalt yol bugün yeniden kazılacak.. VİDEO HABER
24.10.2018 - 14:37
3975

 Dün  yaptığımızı bugün bozmakta üzerimize yok. Bunun en bariz örneği Sarıyayla köyü yolu…

 Sarıyayla barajı inşaatı nedeniyle 3-4 yıldır köstebek  yuvasına dönen yoldan Akçakoca’ya gidip gelen Sarıyaylalıların kaymak gibi yol sevinci bir yıl sürdü.

Baraj inşaatı nedeniyle bozulan ve bundan bir yıl önce sıcak asfalt dökülen yaklaşık 6 KM’liK yolu Akçakoca Belediyesi’nin fiber optik kablo hattı döşemek için yeniden kazacağı öğrenildi.

Sarıyayla içme suyu barajına fiber optik kablo çekilebilmesi için 1 yıl önce sıcak asfalt serilen Sarıyayla köyü yolunun yeniden kazılmasına  tepki gösteren köylüler, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ile görüştü.

“ Şu yolları adam gibi bir defa kazıp ne yapacaksanız yapsanız olmaz mı? İlla ki her çalışma için defalarca kazıp millete “işkence” çektirmek zorunda mısınız? “ diye duruma tepki gösteren köylülerle görüşen Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, yolun kazılan bölümlerinin hemen kapanacağını ve silindirle  ezilip yeniden sıcak asfalt  döktüreceği sözü verdi.

BAŞKAN YEMENİCİ GERGİN VE AGRESİF...

Köylülerle yaptığı konuşmanın kameraya alınmasına sinirlenen  Başkan Yemenici, bir vatandaşın yol çalışması nedeniyle sarf ettiği sitemkar sözler üzerine, “ sen muhtar adayı mısın “ diye tepki koydu. Sinirli ve agresif olduğu gözlenen Başkan Yemenici, Türk Telekom, Özelidare ve Akçakoca Belediyesi’nin sözleşme yaptığını ve fiber optik kablo çalışması nedeniyle bozulan yolun tamir edileceği sözü verdi.

Başkan Yemenici’nin Sarıyayla köyünde gerekli olan yerlere güvenlik kamerası taktıracağı sözü verdiği öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Murteza
  Murteza
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca rahat su içecek diye çilesini biz çektik yıllardır

 • Köylü
  Köylü
  3.04.2021 18:41

  Başkan Yemenici gergin ve agresif olmayıpta ne olsun.Seçim geliyor aday yapılacak mı aday olursa onu neler bekliyor neler tabiki gergin olacak.Etrafı onu çok zor durumda bıraktı.Eeee oda dikkat etseydi bu kadar boş bırakmasaydı.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  bu öfken kime ? Bu öfken niye ?

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız