DÜZCE BAROSUNDA 2 ADAY YARIŞIYOR...

DÜZCE BAROSUNDA 2 ADAY YARIŞIYOR...
20.10.2018 - 15:56
2152

 Düzce Barosu’nun 10. olağan genel kurulu başladı. 2 gün sürecek genel kurulda Baro Başkanlığına mevcut Başkan Av. Azade Ay ve Av. Doğan Eser aday oldu.

Düzce Barosu 10. olağan genel kurulu bugün yapılan 1. toplantıyla başladı. Genel Kurulun ilk gününde, divan oluşturuldu, yönetim kurulu çalışma raporları, hesap raporları ve denetleme ile disiplin kurulu raporları okundu.

2016 yılında Baro Başkanlığına seçilen azade Ay, yeniden başkanlık için aday olurken, genel kurulun hayırlı olmasını diledi, “umarım yaptığımız eserler daha da ileri gider” dedi.

Düzce Baro Başkanlığına aday Av. Doğan Eser  de genel kurul ve seçimlerin hayırlı olmasını temenni ederken, daha önceki tecrübelerinden yola çıkarak, değişim için aday olduğunu dile getirdi.

Genel kurulun ikinci gününde yarın, başkanlık ile organ seçimleri yapılacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Cavit
    Cavit
    3.04.2021 18:41

    Türkiye Barolar Birliği ile uyumlu çalışacak, Demokratik, Laik Sosyal Hukuk Devleti ilkelerine bağlı, Parlamenter sistemi savunan, Anayasaya uyan, Hukukun üstünlüğünü savunan, Kişi hak ve özgürlükleri konusunda bilgi sahibi olan, Toplumsal mücadele edecek kapasitesi mevcut, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin Bölünmez bütünlüğüne inanmış Hukukçu Bir Avukat Türkiye'nin tüm illerininde Başkan seçilsin. O KİM Mİ OLSUN.!

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız