MİLLETVEKİLİ ÇAKIR, BERLİN DUVARINDA İNCELEMEDE BULUNDU...

MİLLETVEKİLİ ÇAKIR, BERLİN DUVARINDA İNCELEMEDE BULUNDU...
16.10.2018 - 12:27
2266

 AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Belediye Başkanı Dursun Ay ve beraberindeki heyet üyeleri,  Azmimilli Mahallesini ikiye böldüğü için halk arasında Berlin Duvarı adı verilen Otoban bağlantı yolunda incelemede bulundu.

Milletvekili Çakır,  Belediye Başkanı Dursun Ay, 29 Ekim’de açılacağı iddia edilen otoban bağlantı yolunda incelemelerde bulundu.  Milletvekili Fahri Çakır bitmek üzere olan yol için önerilerde bulundu, Azmimilli mahallesini ikiye ayrına 'Berlin Duvarı'na ise şaştı kaldı.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam ile yakında açılması planlanan Otoban Bağlantı Yolunda incelemelerde bulundu.

İnceleme sırasında firma yetkililerinden bilgiler alındı, bitmek üzere olan proje için geç kalınmış öneriler konuşuldu, çeşitli fikirler sunuldu.

Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam, Milletvekili Çakır ve Başkan Ay’a, Azmimilli mahallesi sakinlerinin tepki gösterdiği ve Yeni Cami’ye geçişi kapatan , Berlin Duvarı olarak nitelendirdikleri yerde bilgi verdi. Bu alanda mahallelinin istediği geçit konusunda konuşulurken, Sağlam, “ buradan aşağı geçiş yok” dedi, Çakır, ise “ olmaz zaten” şeklinde görüş bildirdi. Çakır,  Berlin Duvarı’nın üzerine çıkarak “ hayatta olmaz” ifadesiyle de görüşünü kesinleştirdi.

İnceleme ziyaretinde yoğun bir görüş alışverişi yapıldı ancak, tamamlanmasına sayılı günler kalan yol ile ilgili artık proje değişikliğine gidilmeyeceği için sunulan fikirlerin bir önemi olmadığı gibi, göstermelik bir inceleme olarak hafızalara kazındı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız