Kaymakam Öztürk ve Başkan Yemenici, din görevlileri ile buluştu!

Kaymakam Öztürk ve Başkan Yemenici, din görevlileri ile buluştu!
5.10.2018 - 08:46
821

 Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, “Camiler ve Din Görevlileri” haftası dolayısıyla ilçedeki din görevlilerine kahvaltı verdi. Toplantıya belediye başkanı Cüneyt Yemenici de katıldı.

 Etkinliğe; İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk, İlçe Müftüsü Şaban Soytekinoğlu ve Akçakoca’da görev yapan din görevlileri katıldı.

   Toplumun her kesimi ile belirli periyotlarda bir araya gelen Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, din görevlileriyle kahvaltıda buluştu ve yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi “ Mihrabında imam, kürsüsünde vaiz ve minaresinde müezzin olmak ve bu şerefli görevi ifa etmek üzere ömür sarf eden siz değerli din görevlilerimize davetimize katıldığınız için teşekkür ediyor ve hoş geldiniz demek istiyorum. 1-7 Ekim tarihleri arasında “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” olarak kutlanmaktadır, haftanızı kutluyoruz. Tabi daha önce de sizlerle bir araya gelmiştir, gerçekleştirdiğimiz çalışmalar hakkında istişarelerde bulunmuştuk. Bugün ise ; bu haftaya münhasır sizlerle bir araya geldik. Sizler çok önemli bir görevi ifa ediyorsunuz. Ben fazla sözü uzatmak istemiyorum, Sayın Kaymakamımıza sözü bırakmak istiyorum. Sizlerin huzurunda da bu vesileyle Kaymakamımıza teşekkürü borç biliyorum. Her konuda bizlerin yanında olmuştur” diye ifade etti.

   Başkan Yemenici’nin ardından söz alan İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk ise konuşmasında “ İlçe Müftümüze, camilerimizde bizlere önderlik eden değerli din görevlilerimize, müezzinlerimize, vaizlerimize ve  Kur’an kursu öğreticilerimize teşekkür ediyorum bu vesileyle “Camiler ve Din Görevlileri” haftanızı kutluyorum, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız