AKÇAKOCA BELEDİYESİ, ILGAZ APARTIN KANUNSUZLUĞUNA NEDEN SEYİRCİ KALIYOR...

AKÇAKOCA BELEDİYESİ, ILGAZ APARTIN KANUNSUZLUĞUNA NEDEN SEYİRCİ KALIYOR...
12.09.2018 - 20:58
4053

 Düzce Üniversitesi’nin Doğancılar yerleşkesi yolu üzerinde Melek Reklam’a ait billboardlara kira veren kimi işletmeler, bazı uyanık işletmelerin çevrede bulunan fındık bahçelerine belediye ve reklam şirketlerine hiçbir bedel ödemen tabela astıkları iddiasında bulundu.

Billboard  başına haftalık 200 TL ödediğimiz  için biz enayimiz diye soran işletme sahipleri, Akçakoca Belediye ve Akçakoca Vergi Dairesini göreve çağırarak yasa tanımaz Ilgaz Apart hakkında işlem yapılmasını istediler.

Akçakoca Belediyesine ve Akçakoca Zabıta Müdürlüğüne defalarca şikayet etmemize rağmen Ilgaz Kasap’ın sahibi olduğu öğrenilen Ilgaz Apart için hiçbir girişimde bulunulmadığını iddiasında bulunan işletme sahipleri, eğer birkaç gün içinde

507 241 37 24 nolu Akçakoca TV whatsapp ihbar hattına gönderdikleri mektupta içleri döken esnaflar…

“ Biz Akçakoca’da  kısıtlı bütçelerle ayakta kalmaya çalışan işletme sahipleriyiz. İşlerimizin yürümesi için Akçakoca genelinde açık hava reklamlarının sahibi olan Melek Reklam şirketine ait üniversite bölgesinde bulunan billboardlara dünya para verdik. Önceleri biz de sağda solda bulunan boş arazilere tabelalarımız koymuştuk, fakat Akçakoca Belediye zabıtaları işyerlerimize gelerek yaptığımız işin usulsüz olduğunu söyleyerek tabelalarımızı sökmemizi ve reklam içim Melek Reklam ile görüşmemizi istedi.

Yaslara bağlı bir yurttaş olarak kanun neyi emrediyorsa onu yaptık ve gittik Melek Reklama ücretini ödeyerek işyerlerimizin reklamını yaptırdık.

Ama görüyoruz ki bazı uyanık işletmeler nüfuslarını da kullanarak belediyedeki adamları sayesinde işlerini yürütüyorlar.

Üniversitenin karşısındaki en güzel araziye tabelalarını astılar, elli defa şikayet ettik ama şu ana kadar hiçbir işlem yapılmadı. Görüntüleri Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye dahi attık ama sessiz kaldı.

Sizin aracılığınızla Akçakoca kamuoyunun vicdanına sesleniyoruz.

Çoluk çocuğumuzun boğazından kısarak kısıtlı bütçelerle reklamımızı yapıp ayakta kalmaya  çalışırken, arkası sağlam olduğunu her fırsatta söyleyen Ilgaz Apart’ın yaptığı kanunsuzluğa Akçakoca Belediye Başkanı daha ne kadar seyirci kalacak?

Bu mu sizin adalet anlayışınız…”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Srd
  Srd
  3.04.2021 18:41

  Sizin gibi kendini bilmez kişi ve şahıslar işlerini , mesleğini düzgün bir şekilde yapan işletmelere bu şekilde asılsız iftira suçlama veya konuşmalar yapmayı bilirler anca zaten.

 • ads
  ads
  3.04.2021 18:41

  e yani bu da bişey mi, apartında senelerce 1000lerce tl kira alıp 250 tl olarak gösterip vergi kaçakçılığı yapmasını esas haber yapmalısınız, bunlar devede kulak bile değil...

 • Memur
  Memur
  3.04.2021 18:41

  Nereden bildiniz sessiz kalindiğini eyy haberci gereken uyari yapildi şahislara

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız