Şeyda Gürsel ile Şükran Lokum artık sokağa rahatça çıkabilecek...

Şeyda Gürsel ile Şükran Lokum artık sokağa rahatça çıkabilecek...
11.09.2018 - 19:52
2219

 2 yıldır sokaklarına sıcak asfalt dökülmesini bekleyen tekerlekli sandalyeye mahkûm iki vatandaşın sorunu nihayet çözülüyor.

İl kez Akçakoca TV aracılığı ile gündeme getirdiğimiz haber duyarsız kalmayan Akçakoca Belediyesi, Seda sokakta sıcak asfalt çalışması başlattı.

Akçakoca Osmaniye Mahallesi, Emirler caddesi Seda sokakta oturan Şeyda Gürsel (22) ile Şükran Lokum (40), yıllardır tekerlekli sandalyeli yaşam sürdürüyorlar. Hiç kimseye ihtiyaç duymadan akülü araçlarıyla gezinti yapmak isteyen Şükran ile Şeyda’nın taleplerine geç de olsa belediye duyarsız kalmadı.

Osmaniye Mahallesi, Emirler caddesi Seda sokakta yaşayan  Şeyda Gürsel (22) ile Şükran Lokum (40), Akçakoca Belediyesi ekipleri sıcak asfalt çalışmasını tamamladığında, tekerlikli sandalyeleri ile sokaklarda rahatça gezebilecekler.

İL VE İLÇE BAŞKANI DEVREYE GİRDİ

26 Ağustos tarihinde Akçakoca TV’de yayınladığımız; “  Belediye söz verdi, 2 yıldır asfalt bekliyorlarhaberimizin ardından Akçakoca TV’yi arayarak bilgi veren AK Parti İl başkanı Hikmet Keskin ve AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça belediye yetkilileri ile görüştüklerini ve en kısa sürede engelli vatandaşların sorununun çözüleceği mesajını vermişlerdi.

Aradan geçen 15 gün içinde başlatılan çalışma ile ilgili bilgi veren Başkan Cüneyt Yemenici; “ Asfalt çalışmamız tüm hızıyla devam etmekte. Daha önce programa aldığımız şehir stadının üst kısmında yer alan seda sokakta asfalt çalışmamızı başlattık. Her daim vatandaşımızın huzuru ve refahı için çalışmalarımızı arttırarak devam ettireceğiz. Kısa zamanda yolumuzun asfalt çalışmasını tamamlayıp halkımızın kullanımına açacağız. “ dedi.

işte o heber

http://www.akcakocatv.com/haber-detay.asp?id=22724&Belediye_soz_verdi_2_yildir_asfalt_bekliyorlar

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız