İbrahim Özdemir Oğlunu Evlendirdi

İbrahim Özdemir Oğlunu Evlendirdi
10.09.2018 - 19:13
2575

Akçakocalı  İş Adamı ve 2018 yılı Düzce Güreş Ağası İbrahim Özdemir’in oğlu Hasan Hüseyin Özdemir, Pelemir Otelde gerçekleştirilen muhteşem düğün ile Dünya evine girdi.

 Bu yıl Düzce Belediyesi tarafından gerçekleştirilen güreşlerde Güreş Ağası olan Akçakocalı  iş adamı İbrahim Özdemir hafta sonu oğlunu evlendirdi.

İbrahim ve Fatma Özdemir’in oğlu Hasan Hüseyin Özdemir ile Seyhan ile Nuri Semiz’in kızları Zehra Özdemir’in Pelemir otelde gerçekleşen nikah törenlerini ise Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise Milletvekili Fahri Çakır, İGM Başkanı Ayfer Yüksel ve Zonguldak İl Alay Komutanı Gökhan İnan ile çiftin arkadaşları yaptı.

İş adamı ve son yapılan güreşlerin güreş ağası olan İbrahim Özdemir’in bu mutlu gününe protokol üyeleri de yoğun bir katılım gösterdi. Belediye Başkanı Dursun Ay’ın yanı sıra AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti Sakarya Eski Milletvekili Ali İnci, Ankara Büyükşehir Belediyesi Danışmanları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Danışmanları, Cumhurbaşkanlığı Personelleri’de katılım sağladı. Düzceli İş Adamı ve Güreş Ağası İbrahim Özdemir’in mutlu gününe Türkiye’nin çeşitli illerinden ve yurt dışından da binlerce davetli katılım sağladı.

‘Katılımcı herkese teşekkür ediyorum’

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İş Adamı ve Güreş Ağası İbrahim Özdemir, düğüne katılım sağlayan herkese sonsuz teşekkürlerini iletti. Özdemir şöyle konuştu: ‘ Oğlum Hasan Hüseyin Özdemir’in düğün merasimi için uzaktan yakından burada bizlerle birlikte olan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Allah çiftimizin bir ömür boyu mutlu olmasını diliyorum’ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız