MUTLULUKLAR PAYLAŞILDIKÇA BÜYÜYOR

 MUTLULUKLAR PAYLAŞILDIKÇA BÜYÜYOR
17.07.2018 - 10:59
2596

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, nikâh, nişan ve sünnet programlarına katılarak mutluluklara ortak olmaya devam ediyor.

Başkan Yemenici her hafta sonu vatandaşların tüm özel gün davetlerine icabet ederek genç çiftlerin nikâh akitlerini bizzat kendisi gerçekleştirmeye devam etti.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici “Çiftlerimiz belediyemize nikâh başvurusunu yaparken bizleri de davet ediyor. Bizlerde bu davetlere memnuniyetle icabet ederek ailelerin ve evlatlarının bu mutlu günlerinde yanında olmak ve bu heyecanlarını paylaşmaktan büyük bir sevinç duyuyoruz. Kurulan yuvaların aileler ve genç çiftler için hayırlı uğurlu olmasını ve ömür boyu mutluluklar getirmesini diliyorum” dedi.

Başkan Yemenici, evlilik yolunda ilk adımını atan gençlerin nişan merasimine katılıyor. Genç çiftlerin yüzüklerini takan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici genç çifti ve ailelerini tebrik ederek mutluluklar diliyor.

Hafta sonu gerçekleşen sünnet düğünlerine katılarak sünnet olan çocukları ve ailelerini yalnız bırakmayan Başkan Yemenici “Hafta sonlarımızı vatandaşlarımızla birlikte yoğun şekilde geçiriyoruz. Bu yoğunluk bizlere neşe ve mutluluk veren bir yoğunluk. Çünkü vatandaşlarımızın mutluluklarına ve heyecanlarına ortak oluyoruz. Bu bağlamda sünnet merasimlerine katıldığımız çocuklarımızın diğer mürüvvetlerini de görmek dileğiyle hepsine sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum“ diye ifade etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    zaman kaybı, gereksiz işler!

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız