ÇİÇEKPINAR TOZ DUMAN

 ÇİÇEKPINAR TOZ DUMAN
15.06.2018 - 22:31
2167

Düzce’nin bütün köyleri sıcak asfalt yapılırken Çicekpınar – Deredibi – Fakllı köylüleri bayrama toz içinde girdi.

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, sosyal medya hesabından Düzce ovasında yapılan sıcak asfalt çalışmalarının fotoğraflarını paylaşırken, Çiçekpınar köyüne cenaze töreni için gelenler toza dumana karıştı.

Bayram ziyareti köylerindeki akrabalarını görmeye gelenler ile, Çiçekpınar köyündeki cenaze törenine katılanlar aynı yolu kullanmak zorunda kalınca Çiçekpınar köyünü araçların kaldırdığı toz nedeniyle toza duma karıştı.

Durama tepki gösteren köylüler, bayramdan önce  asfalt dökülecek diye söz verdikleri halde yapmadılar. Bari cenaze günü toz kalkmaması için yolu itfaiye aracı ile sulasalardı, araç yoğunluğu yüzünden ne kapı ne pençere açabildik “ diye tepki gösterdiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • M. MÜŞAVİR : CEMAL ÜÇÜNCÜ  / AKÇAKOCA - HEMŞİN KÖYÜ
  M. MÜŞAVİR : CEMAL ÜÇÜNCÜ / AKÇAKOCA - HEMŞİN KÖYÜ
  3.04.2021 18:41

  Syn vekilimiz FEVAİ bey, A K Ç A K O C A - HEMŞİN KÖYÜ batıkaradenizin en aciz konuma düşen Liste içinde olduğu halde Bu yolu kullanan 9 köyün halkı Yolu kullanma sırasında bir işkenceyi yaşadığını bilmiyorsunuz, Ben CEMAL ÜÇÜNCÜ bütün sayfalarımda zaman zaman ilgililere duyurduğum halde Hükümet ve onun temsilcilerine ULAŞAMADIK, bizler halk olarak sizlere görev -- yetki verdik bizlere bölemi yapacaktınız, BU DOKUZ KÖYÜN KULLANDIĞI hemşin 6,5 km lik yolla ilgileneceğiniz Ümidi içinde bayramınızı da kutluyoruz. Saygılarımla Tüm İlçemin bireylerine ...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Rezillik, kimsenin umrunda değil.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız