SOKAK HAYVANLARI ÖLÜME TERK EDİLDİ

SOKAK HAYVANLARI ÖLÜME TERK EDİLDİ
5.06.2018 - 08:50
1862

 Düzce’de Melen kenarına  bırakılan köpekler ölüme terk edildi…

Arağçiftliği Sayaryeri mahalleri mevkisinde kimler tarafından bırakıldığı bilinmeyen sokak köpekleri açlıkla mücadele ederken, aç kalan bazı yavru köpekler bittik bir halde ölümü beklediği görüldü.

Bir hayvansever tarafından çekilen ve sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda açlıktan bir deri bir kemik kalan köpeklerin melen kenarındaki taşlar arasında yiyecek ararken görülüyor.

Düzcenin Sesi whatsapp ihbar hattına gönderilen fotoğraflarda sokak köpekleri açlıkla pençeleşirken görülüyor.

“Bu canlar günlerdir oruçlu”  başlığı ile gönderilen yazıda, içinde bulunduğumuz Ramazan ayının  başı rahmet ortası mağfiret sonu ise cehennemden kurtuluştur. Mübarek Ramazan ayında  hayvanlara sahip çıkılım diyen vatandaşımız Düzce Belediyesi ile Düzceli hayvan severleri göreve çağırdığı yazısında;  

Bu canlar günlerdir oruçlu!

Arapcifliği bölgesinde günlerdir aç olduğu her halinden belli olan bu canlılar kaderine terk edilmiş durumda.  Sıcak ve açlıktan bitkin düşmüş ve kimisi ayakta durmakta bile zorlanıyor.  Kimisi de artık kayalık aralarında yiyecek aramaktan vazgeçmiş maalesef ölmeyi bekliyor gibi.  Sarayyeri dere boyunda bir grup köpek gözlerden uzakta karnını doyurmaktan bile aciz duruma gelmişler. Mübarek paylaşım ayında hayvan dostlarının bir kap yemek paylaşmaya belediye ekiplerimizi de göreve çağırıyoruz “ dileğinde bulundu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız