İsmailağa Camiası destekleyeceği adayı açıkladı

İsmailağa Camiası, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanı destekleyeceğini açıkladı.

İsmailağa Camiası destekleyeceği adayı açıkladı
3.06.2018 - 00:05
3513

 Camianın resmi web sitesinde "Birlik ve İstikrar İçin" başlığıyla yayımlanan açıklamada, başta Kudüs olmak üzere, İslam coğrafyalarının maddi-manevi, alenen ve pervasızca işgal edildiği, bölünüp parçalandığı, terör ve kaosla istikrarsızlaştırıldığı bugün, ümmetin ve milletin yegane ümidi haline gelmiş Türkiye'ye ve liderine de her gün değişen yöntem ve vasıtalarla saldırıların devam ettiği belirtildi.

"Cenab-ı Hakk'a hamdolsun, millet ve devlet olarak, çok yakın tarihlerde ülkemize, insanımıza, dinimize, diyanetimize, tarihimize ve değerlerimize üst üste yapılan saldırılar, ihanetler ve kurulan tuzaklardan, Allah'ın inayeti, müminlerin feraseti, büyüklerimizin duası, milletimizin direnişi ve liderlerimizin hak ve hakikat davasındaki kararlı duruşuyla kurtulmuş bulunuyoruz." ifadelerine yer verilen açıklamada, tehditler ve tuzakların henüz sona ermediği, bugünlerde değişen usul ve vasıtalarla sürdürdürülen düşmanlıkların da Allah'ın izniyle netice vermeyeceği vurgulandı. 

ERDOĞAN'I DESTEKLİYORUZ'

Bugün ülkede yeni bir idari tercih mükellefiyetiyle karşı karşıya bulunulduğu aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: 

"Sömürgeci zihniyetlerin mutlaklaştırdıkları idare şekillerini değil, insanlığın barış ve huzurunu, izzet ve şerefini tekeffül eden sistem ve idare ruhuna daha yakın bulduğumuz Cumhurbaşkanlığı Yönetim Modelinin, insanımız ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Bu yeni yönetim modelinde hak, hakikat, hukuk, adalet ve liyakat şartlarını haiz bir yönetim inşa edeceğine inandığımız ve beklediğimiz, istikrarın teminatı gördüğümüz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarını tercih ettiğimizi kardeşlerimiz ve milletimizle paylaşıyoruz. Nihai olarak, Efendi Hazretlerimizin ikaz buyurdukları, cemaatimizle alakası bulunmayan, cemaatimizin hassasiyetleri ve ruhuna aykırı telkinlere, fitne ve fesat faaliyetlerine karşı duyarlı ve sorumlu davranmamız gerektiğini hatırlatır, Mevla Te'ala'dan, başta memleket idarecileri olmak üzere, hepimizi üstün ahlak, hidayet ve istikamet üzere sabit kılmasını niyaz ediyoruz." 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Ali
  Ali
  3.04.2021 18:41

  Bu cemaatten gelecek oy gelmez olsun. Hayatları şirk olmuş bir grup sorsan dünya efendileri sayesinde dönüyor. Bunlara inanan arkasından koşan güruhun kendine faydası yok ki vatana millete faydası olsun..

 • Ads
  Ads
  3.04.2021 18:41

  Siz yavas yavas yol alin bakalim hamdolsun imam hatiplerimiz yayginlasti ! Bu karari alan kim cok merak ediyorum

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Fitneci Saadet'lilere kapak olsun...

 • Bircan
  Bircan
  3.04.2021 18:41

  İsmailağa yıllarca gülen cemaatine kadınları çarşaf giymiyor diye hakaret etti şimdi akpnin çarsafsız kadınkarını el üstünde tutuyor. Harama mahreme dikkat etmiyor diye dinden çıkarırcasına söz söyledi ismailağanın çarşaflıları erkeklerin içinde sokaklarda nöbette. Başbakanın kollarında ona sarılıyor. Erdoğana allahın bütün sıfatını taşıyor deniliyor onu karımdan kıskanmam deniyor gülen cemaatinin kadınları herkese helaldir deniyor ismailağa hiç ses çıkartmıyor bunların hak olduğunu düşünüyot sükut ikrardan gelir. Yıllarca birliği sağlamak içşn tüm liderle görüşen gülene siyasete bulaştı diyır bugün alenem akp ve erdoğanı desteklediğini söylğyor peşinden propaganda yapıyor. Gülen islam dini adına papa ile görüşünce cübbeli diyalogcu sapuk dedi erdoğan papa ile görüşünce ismailağa övgüler yağdırıyor. Susan dilsiz şeytandır ismaik ağa susuyor sa dilsiz şeytandır bunları hak görüyorsa harama helal diyor ismailağa vakti ile gülens hocaefendi diyin diyerek müslümanlığını tasdik ediyor erdoğan gülene kafir diyince çıkıp müslümana kafir diyen kafir olur diyemiyor. Koskoca ismailağa hiçmi birşey bilmiyor erdopan gibi aldanmışmı. Korku ile hareket etmeyin korkmayıb açın interneti okuyun dinleyşn kendiniz duyun başkasının dediği ile amel etmeyin allah sizide onlarla haşreder. Hadisde insana duyduğunu söylemesi günah olarak yeter diyor girin youtube cübbeli ben bilmiyorum arkadaşlar söyledi onlardan duydum gülen genç kızlara cinsel istirmarda bulunuyormuş diyır. İsnailağa bu dinin neresinde içindemi allah öuhafaza dışındamı.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız