Hisarcıklıoğlundan Mehmet Pazvanta destek...

Hisarcıklıoğlundan Mehmet Pazvanta  destek...
1.03.2018 - 15:37
1968

 Türkiye Odalar ve Borsalar birliği Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu, Akçakoca’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaret esnasında kısa bir açıklama yapan Hisarcıklıoğlu, Oda seçimleri için Nisan ayında start verildiğini açıkladı.

Rıfat Hısarcıklıoğlu Akçakoca’da Kaymakam Yasin Öztürk ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’yi,TSO Başkanı Mehmet Pazvant ile birlikte ziyaret etti.

Pazvant kardeşimiz sağ olsun gece  gündüz çalışıyor

Rıfat Hısarcıklıoğlu,Kaymakam Yasin Öztürk’ü makamında yaptığı ziyarette Oda seçimlerinin Nisan ayında start verildiğini belirterek’’Allah nasip ederse Nisan ayında seçimlerimiz var,demokratik bir şekilde seçimler yapılacak,adaylar birbirleriyle yarış yapacaklar sonrasında birlik ve beraberlik içersinde herkes kendi İli ve ilçesinde hizmet yarışı yapacaklar.Buralarda maddi bir şey yok tam tersine cebinizden harcarsınız.Kendi işinizden fedekarlık edersiniz,şehrinizin ekonomisini yükseltmek için çalışırsınız.Akçakoca TSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant kardeşimizde sağ olsun gece ve gündüz çalışıyor.Akçakoca’nın ekonomisi ileri gitsin diye meclisiyle birlikte çalışıyor’’dedi.

Bakan Özlü’ye teşekkür ediyoruz

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu,Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ziyaretinde Bilim,Saanyi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’ye teşekkür ettiğini belirterek’’Sayın Bakanımız Faruk Özlü’nün desteği ile Akçakoca ilçemize Organize Sanayisi ve Üniversite kazandırıldığını belirterek’’Sayın Bakanımızın katkısı çok büyük,Belediye Başkanımızıda tebrik ediyoruz.Ankara’da çalışmalarını duyuyoruz.Başkan ve TSO Başkanımız gece gündüz çalışıyorlar.TSO Başkanım seçim döneminde verdikleri sözleri yerine getirdi.Organize Sanayi Bölgesi sözü vermişti gerçekleştirildi.Fakülte sözünü vermişlerdi sözleri yerine getirdiler,kendilerini tebrik ediyoruz’’dedi.

Konuşmaların ardından Rıfar Hısarcıklıoğluna çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    Allah razı olsun TOBB Başkanından doğru söylemiş elinden geleni Ticaret Odası üyeleri ve Kosgeb eğitimleri için giden her Akçakocalıya ayırt etmeden sahip ve yardımcı oluyor cok tsk ederiz.TİCARET ODASI BASKANI VE YÖNETİMDEN..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız