Akçakoca Gönüllülerinden Kumsal Temizliği…

Akçakoca Gönüllülerinden Kumsal Temizliği…
2.02.2018 - 15:37
1501

Bir grup Akçakoca sevdalısı, Karadeniz’de patlayan fırtına sonrası dev dalgaların Çuhallı sahillerine yığdığı çöpleri  temizledi.

Başarılı bir çalışma hayatının ardından memleketi Akçakoca’ya yerleşmeye kararı alan Finansbank eski Genel Müdür Yardımcısı Nilgün Başar ile CHP Kadın Kollarının sembol ismi Selma Koşal’ın girişimleri ve Çuhallı Gönüllüleri Derneğinin desteği ile gerçekleştirilen  “KUMSAL TEMİZLİĞİ” bir zamanlar ilçemizde sıklıkla rastladığımız fakat son yıllarda unutmaya başladığımız yurttaşlık bilincini bizlere yeniden hatırlattı.

Plajların temiz kalması gerektiğini belirten gönüllüler, temizliğin temel ilkesinin doğayı kirletmemek olduğunun altını çizdi.

Kendilerini ülkesini seven ve Akçakoca’nın gelişmesini isteyen vatandaşlar olarak tanıtan gönüllüler; Bu tür etkinliklerin topluma yayılması gerektiğini, kendilerinin toplumsal duyarlılığı arttırmak adına benzer etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini ifade ettiler.

Mustafa Turna, Mehmet Oktay ve Deniz Uygun'unda etkinliğe katılanlar arasındaydı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız