İl trafik komisyonundan Akçakocalılara yeni yıl sürprizi

İl trafik komisyonundan Akçakocalılara yeni yıl sürprizi
27.12.2017 - 18:57
6115

 Günübirlik Düzce’ye giden Akçakocalılara kötü yeni yıl sürprizi…

Beyköy yolu üzerinde faaliyete geçen yeni Otogara yolcu taşıyan Akçakoca minibüslerin Öztürkler kavşağından  şehir içine girerek yolcularını bıraktığı güzergah yeniden değişti. İl Trafik Komisyonu, Akçakoca minibüslerinin şehir içine girmesini yasakladı.

Daha önce Akçakoca’dan getirdiği yolcularını Çoban kavşağından D-100 karayolu İstanbul yönüne dönerek sırasıyla Öztürk kavşağı, Kuyumcuzade bulvarı, 15 Temmuz parkı, Krempark AVM yanı, Rabia heykeli ve Aydınpınar yolu üzerinden yeni otogara giden minibüslerin şehir içine girişleri yasaklandı.

Düzce İl Trafik Komisyonu, vali yardımcısı Hasan Bağcı başkanlığında toplanarak bir dizi karar aldı.

Aziziye mahallesinde bulunan 300 yataklı Atatürk Devlet hastanesine gelen Akçakocalılar ile, valilik ve şehir içinde çalışan – işi olan Akçakocalıları zor bir kış bekliyor…

Akçakoca’dan Düzce’ye günübirlik gelen yolcular Akçakoca minibüslerine bine bilmek için ya Çoban kavşağına yürüyecek ya da taksi tutarak yeni otogara gidecek.

Komisyonun aldığı karara göre;

Akçakoca’dan D- 655 yolunu takip ederek Çoban kavşağına gelen Akçakoca minibüsleri sırasıyla…

Çoban kavşağından D- 100 Ankara yönüne dönerek Kervan Kavşağı, Fiskobirlik kavşağı ve Haydar Gördebil bulvarını takip ederek Beyköy yolu üzerindeki yeni otogara ulaşacak.

Düzce’den Akçakoca’ya dönecek minibüsler de aynı güzergahı  takip edecek.

Karara isyan eden Akçakocalı minibüsçüler, derdimizi anlatacak bir tane yetkili bulamadık. Zaten Akçakoca şehir içinden yolcu alamıyorduk şimdi aynı zorluğu Düzce’de yaşayacağız. Yolcu  daha da perişan olacak. Bu karar yeniden gözden geçirilmeli uyarısında bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • AHMET EKİZ
  AHMET EKİZ
  3.04.2021 18:41

  İYİ OLMUŞ ÇOK İYİ OLMUŞ . SİZ AKÇAKOCA LIYIZ DEYİP ÖVÜNÜYORSUNUZ YA SİMDİ DE DÖVÜNÜN İNSANLARI PERİŞAN ETMEKTEN BAŞKA NEYE YARARSINIZ.(İLÇE BAŞKANIYMIŞ DA

 • AHMET EKİZ
  AHMET EKİZ
  3.04.2021 18:41

  İYİ OLMUŞ ÇOK İYİ OLMUŞ . SİZ AKÇAKOCA LIYIZ DEYİP ÖVÜNÜYORSUNUZ YA SİMDİ DE DÖVÜNÜN İNSANLARI PERİŞAN ETMEKTEN BAŞKA NEYE YARARSINIZ.(İLÇE BAŞKANIYMIŞ DA

 • İsyankar
  İsyankar
  3.04.2021 18:41

  Komple servisi kaldırsaydılar daha iyidi halkı insan yerine koymuyorlar galiba akçakocadan düzceye gitmek için belediye kullan sapaga git sapaktan otobüse bin düzde çobanda in çobandan taksi tut devlet hastahanesine git emekli yaşlı biri için ne kadar ucuz bir ulaşım oldu birde bunun dönüşü var yanlış bir yol zulum etme halkına ey akçakoca

 • akçakocalı
  akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  düzce vilayet olalı Akçakocalılar böööle ZULÜM görmedi . ereğli vilayet olsun oraya bağlanalım.

 • Ali
  Ali
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca zonguldak'a mi bağlı,saçma sapan uygulamalara birisi dur değmeyecek mi?

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız