BAKAN EROĞLU SON NOKTAYI KOYDU

BAKAN EROĞLU SON NOKTAYI KOYDU
22.12.2017 - 08:13
1471

 Tartışmaların arasında Gölcük Tabiat Parkı'na yapılacak olan dağ köşkü, 25 adet bungalov, göl gazinosu projesi için son noktayı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu koydu. 

“HABERSİZ ŞEKİLDE GÖLCÜK’E GELDİM”

NTV’de sorularını yanıtlayan Eroğlu, Gölcük’e yapılması planlanan proje hakkında bilgi verdi. Eroğlu, projeyi doğayı tahrip etmeden yapacaklarını belirterek, “Gölcük Bolu’da yer alan mükemmel bir yer. Bununla ilgili uzun devreli gelişme planı yaptık. Ben Gölcük’e bundan birkaç ay önce gittim. Ne var, ne yok diye kontrol ettim. Hatta belediyeye haber vermeden gidip ziyaret ettim. İnsanlar cıvıl cıvıl, çok eğleniyorlardı. Baktık oturacak yer yok, kalabalık, trafik problemi 

 “HİÇ AĞAÇ KESMEDEN…

” “Bakın bir kafeterya, yemek yiyecek yer yok. Dolayısı ile biz bu alanda çok güzel bir plan yaptık. Bolu Belediye Başkanımızda çalışkan bir arkadaş. Dedik ki hiçbir ağaç kesmeden, tabi ki bir de Gölcük’ün iç alanına bir şey yapmamak kaydıyla bir proje yapacağız. Tamamen ahşap olan bir kafeterya, daha uygun bir piknik alanı hazırlıyoruz, yolları genişleteceğiz. Bir de orada vatandaşımızın orman sevgisini yaşayabileceği, hiçbir ağaç kesilmeden orman evi dediğimiz bungalovlar yapılacak. Bir gelişme planımız var. Bunu vurgulamak istiyorum. Biz bu projeyi Uludağ’da yaptık. Uludağ’da yer bulunmuyor şu an. İnsanlarımız gelip aileleri ile ormanda vakit geçirip, tabiatla iç içe olsa fena mı? Özetle biz, doğayı tahrip etmeden insanların her türlü ihtiyaçlarını giderebileceği bir alan tahsis ediyoruz. Biz bu projeyi tam göl etrafında da değil, su ayrım çizgisi dediğimiz alanın dışına yapacağız.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız