Eski cezaevi atölye oluyor...

Eski cezaevi atölye oluyor...
7.12.2017 - 17:15
2233

  Düzce’de 60 yıllık geçmişi olan tarihi cezaevinin ne amaçla kullanılacağı belli oldu. Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, eski cezaevinin denetimli serbestlik hükümlülerinin kullanacağı atölye haline getirileceğini bildirdi.  

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, Düzce’de görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Basın Savcısı Oğuzhan Yalçınkaya, Savcı Murat Öz ve Savcı Mert Demirci’nin katıldığı kahvaltı sohbet havasında geçti.

Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün kahvaltıda, 2014 yılında  Adalet Bakanlığı tarafından Çilimli'de yaptırılan T Tipi Cezaevine taşınan Fevziçakmak mahallesindeki eski cezaevi ile ilgili bilgi verdi. Düzgün, 1955 yılında yapılan cezaevinin denetimli serbestlik hükümlülerinin kullanacağı bir atölye haline getirileceğini söyledi. Düzgün ayrıca, Adli Tıp Şubesinin emelinin 2018 yılında atılacağını belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    Akçakoca'daki ne olacak?

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız