Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Devam Ediyor...

Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Devam Ediyor...
22.10.2017 - 19:11
1677

 Kalıcı konutlarda geçtiğimiz Temmuz ayında başlanan Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatı hızla ilerliyor. 60 engelli vatandaşın barınabileceği merkez bu hızla giderse söz verilen zamanda bitecek gibi görünüyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın Düzce’de hayata geçirmeyi planladığı Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatı hızla yükseliyor.

Kalıcı Konutlar Dünya Bankası evleri karşısında yapılan merkezde binaların karo inşaatı hemen hemen bitmek üzere.

Ekim ayı başında Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Karabay’ın da ziyaret ettiği ve hızlandırılması talimatını verdiği inşaat zamanında bitecek gibi görünüyor.

Bakıma muhtaç 60 engelli vatandaşın barınabileceği  Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, 3 kat üzerine 1534 metrekare alanı kapsıyor. 1’er katlı 3 bloktan oluşacak yaşam evlerinin de yer alacağı merkez ev tipi hizmet anlayışı esas alınarak tasarlandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız