Akçakoca Düzce yolu 10 lira oldu..

Akçakoca Düzce yolu 10 lira oldu..
15.10.2017 - 18:45
5040

 Yakıt, trafik ve koltuk sigortası ile bandrol fiyatlarının artmasını gerekçe gösteren Akçakoca Düzce arası toplu taşıma yapan minibüsler, yarından itibaren yeni fiyat tarifesine geçeceklerini belirtti.

Akçakoca TV’ye telefonla açıklama yapan Akçakoca Yazıhaneciler Birliği sözcüsü Oktay Ustabaş, en son 2 yıl önce toplu taşıma ücretini 8,5 lira yaptıklarını,arada geçen 2 yıllık süre içinde maliyetlerin korkunç arttığını söyleyerek istemeye istemeye zam yapmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Minibüsçü esnafı olarak zor durumda olduklarını söyleyen Ustabaş, mazot fiyatlarının 8.5 liradan 2 yıl içinde 5 lira civarına geldiğini ve esnaf olarak bu yükün altından kalkmakta zorlandıklarını dile getirerek, Ulaştırma Bakanlığının 13 lira olan tarife fiyatını 10 lira olarak uygulamaya karar verdiklerini söyledi.

Ustabaş’ın açıkladığı fiyat tarifesine göre yeni uygulama şöyle olacak

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • PAŞALI
  PAŞALI
  3.04.2021 18:41

  Birde şu minibüsleri denetleyen biri olsa. Hepsi eski, kir pas içinde. Yazın sıcaktan kışın soğuk'dan yolculuk etmekten bıktık. Ayrıca kalkış saatlerinin de denetlensin. yolcu yok diye minibüsleri kaldırmıyorlar. çok. yolda kaldık. Oktay bey den bunu rica ediyoruz. eski minibüsleri benzin döküp yakın. biraz da yolcuları düşünün...

 • Ali
  Ali
  3.04.2021 18:41

  Normalde zama karşı olsam da adamlar da haklı mazot nerden nereye geldi maliyetler hayatın her alanında zaman zorluyor

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  BARI DUZGUN YAPIN ''mazot fiyatlarının 8.5 liradan 2 yıl içinde 5 lira civarına geldiğini''

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız