Yasağa uymayan Müteahhitlere Ceza Yağıyor

 Yasağa uymayan Müteahhitlere Ceza Yağıyor
26.07.2017 - 10:30
2583

Turizm  sezonu nedeniyle 15 Haziran ile 15 Eylül tarihleri arasında inşaat yapma yasağını delen firmaları takibe alan Akçakoca Belediyesi, yasağa uymayan firmalara ceza yağdırdı.

Akçakoca Belediye Meclisinin kararı doğrultusunda 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında getirilen inşaat yasağına uymadıkları ve hukuka aykırı işlem yaptıkları gerekçesiyle ceza yağdı.

Vatandaşlardan gelen ihbarları değerlendiren belediye ekipleri, Pazar günü olmasına rağmen sabahın erken saatlerinde inşaatında işçi çalıştıran,  keser ve çekiç sesinin yanı sıra hafriyat ve harçlı inşaat faaliyetleri sürdüren firmalara zabıta gözetiminde tutanak tutarak işlem başlattı.

15 Eylül tarihine kadar sahil bölgelerinde inşaat yasağı olduğunu bir kez daha vurgulayan belediye yetkilileri, denetimlerin devam edeceğini de açıklayarak, inşaat ve beton firmalarını daha duyarlı olmaya çağırdı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Olmadı hepten yasak edin beton firmaları siparişlere yetişemiyor napsınlar adamların işlermi aksasın Yapacak birşey yok çalışmaya devam durmak yok yola devam...

 • Cumhur
  Cumhur
  3.04.2021 18:41

  Asparagas ve yalan haber, Hacıyusuflar mahallesi inşaatları tam gaz devam ediyor. Kimse kimseyi kandırmasın

 • vatandaş
  vatandaş
  3.04.2021 18:41

  Belediye kime ne ceza kesmiş açıklarsa şeffaf olur yandaşlarda var mı

 • hasan aydogan
  hasan aydogan
  3.04.2021 18:41

  insaat yasagi sadece cinar caddesinde var.çunku ordakiler elit onlar insan biz degiliz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız