Akçakoca’ya hava alanı

Akçakoca’ya hava alanı
26.07.2017 - 08:19
16332

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Düzce Valisi Zülkif Dağlı'yı ziyaret ederek, Akçakoca civarına hava alanı yapılmasını teklif ettiğini, Dağlı'nın bu öneriye sıcak baktığını açıkladı.

Elmas67.com sitesinde yer alan habere göre,  Fatih Çakır şunları söyledi:

"Geçtiğimiz haftalarda Sayın Düzce Valimize bir ziyaret gerçekleştirdik. Bu ziyaretimizin sebebi de şuydu; kendilerine Alaplı’nın hemen çıkışında Akçakoca’nın sınırında Ordu-Giresun Havaalanı gibi bir havaalanı yapılmasını kendisinden talep ettik. Kendisi de çok memnun kaldı. Dedim ki, hem Düzce’yi hem Ereğli-Alaplı’yı hem de Hendek, Akyazı, Bolu, Kaynaşlı’yı yani yaklaşık 700-800 bin civarında bir nüfusu ilgilendiren havaalanı olsun dedik .

VALİ DAĞLI ÖNERİYİ SICAK KARŞILADI

Sağ olsun Sayın Valim çok memnuniyet ile karşıladı. Biz dedik Ereğli olarak size bu noktada bölgesel birlikte çalışmayı öneriyoruz. Düzce’ye yapılacak bir havaalanını Ereğli’ye yapılmış sayıyoruz. Bu konuda da en ortak nokta Akçakoca olur dedik. Onların da çalışmaları var, zannedersem ya bu hafta ya önümüzdeki hafta sivil havacılık genel müdürlüğü Düzce’ye bir ziyaret gerçekleştirecek. Yerler ile ilgili çeşitli görüş alışverişinde bulunacaklar."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (10)

 • !
  !
  3.04.2021 18:41

  karadenizLEE çünkü gariban fakir müteahhitler ekmek kazancak yazık. içine edin emi akçakocanın aç gözlü mütahilere 8 - 9 katlı binaları hançer gibi akçakocanın heryerine saplayın bide denizin de içine edin sıvayın bi güzel çayağzına da termik santral dikin hatta melen tarafına da tekstil fabrikası falan açın onlarda denize katkıda bulunsun bari denize giren direk mutanta dönüşsün hastalık falan uğraşmayalım!

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  allah akıl fikir versin. görmemişliğinizi her yerde belli edin illa ki.

 • Cumhur
  Cumhur
  3.04.2021 18:41

  Karasu, Düzce, Sakarya ovaları hazır, Deniz doldurulacak, Sahilleri bitirsinler öylemi, Raylı sistem tamam hızlı tren geldi, Karayolları sorunsuz, İçme suyu çamursuz, Patpat seferlerine devam, Hastane, okul tamam, organize sanayi ihracata geçti, Fındıkçının sorunu çözüldü. İnsanları salak yerine koymayın, Proje ve mali kaynak yok palavrası çok, Daha dün yastık altı Dolarları bozduran kimdi

 • Gerekyok
  Gerekyok
  3.04.2021 18:41

  Bir o kalmıştı kesin yaparlar zaten

 • Referans
  Referans
  3.04.2021 18:41

  Önce Melenağzı'na doğru düzgün bir yoldan gidelim de havaalanı sonraya kalsın....

 • ercan
  ercan
  3.04.2021 18:41

  gündeme geldi, artık 30 sene sonra her ilde hava alanı yapıldıktan sonra bizdede yapılmış olur

 • dost acı söyler
  dost acı söyler
  3.04.2021 18:41

  hahayyy. ilk önce akçakoca karaburun arası 15 yıldan beri yapılacak. Aklıma Kemal sunalın zübük filmi geldi birden. birde necmettin erbakanın bi lafı. Hadi ordannn hadi ordannn.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Belediyemiz uçak servislerini de kaldırır.

 • KaradenizLEE
  KaradenizLEE
  3.04.2021 18:41

  DÜZCE adı üstünde düz bir ova....Oraya çok rahatlıklar havaalanı yapılabilecekken neden 1001 zorlukla denize dolgu sistemi yapılsın.bir işi 10 liraya yapmak varken neden 100 liraya yapalım...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  bu gösteriş merakından başka bir şey değil. işin ekonomik ve çevresel boyutunu düşünen yok. her ilde bir hava alanı olması şart mı? istanbul'da iki tane var ama istanbul'lu bile hava alanına en az 1 saatte ulaşıyor. biz de 2 saatte ulaşıyoruz. hem de dünyanın her yerine uçuş imkanı olan alanlar bize 2-3 saat uzaklıkta. burada bir hava alanı olunca her yerden buraya ve buradan her yere uçuş mu olacak sanıyorsunuz? türkiye'deki hava alanlarının kaçı verimli olarak kullanılıyor sanıyorsunuz. bu hizmet falan değil aslında, tamamen devletin ve milletin sırtında yük oluşturmak.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız