15 TEMMUZ ETKİNLİK PROGRAMI BELLİ OLDU

15 TEMMUZ ETKİNLİK PROGRAMI BELLİ OLDU
11.07.2017 - 08:35
1140

 Düzce Valisi Zülkif Dağlı Başkanlığında 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin birinci yıldönümü dolayısıyla “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri toplantısı yapıldı.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı Başkanlığında valilik makam toplantı salonunda yapılan Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri toplantısına vali yardımcıları, kaymakamlar, kolluk kuvvetleri temsilcileri, kurum müdürleri, daire amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri geniş katılım gösterdi. Toplantıda “15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri nedeniyle Düzce’de yarın başlayacak programın akışı belirlendi.

Basına kapalı olarak yapılan toplantıyla ilgili yazılı açıklama yapan Vali Dağlı, askeri yapılar içerisinde yuvalanmış, bir grup FETÖ/PDY üyesi tarafından millete, demokrasiye ve milli iradeye karşı yapılan hain darbe girişiminin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine millet tarafından bertaraf edildiğini belirtti.

15 Temmuz Günü, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Olarak İlan edildiğini anımsatan Dağlı, “Bu hain darbe girişiminin, bu hain teşebbüsün Aziz Milletimizce engellenmesi, Milletimizin Demokrasimize sahip çıkması bu şuurun canlı tutulması amacıyla 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri bu yıl 11 Temmuzda başlayacak ve 16 Temmuz gecesi sona erecektir.” dedi.

Düzce’de 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri nedeniyle yarın başlayacak program akışı kapsamında saat 11.00’da Şehitlik Ziyareti, saat 11.30’da 15 Temmuz Şehidi Ufuk Baysan’ın Beyköy Çalıcuma Mahallesindeki kabrinin ziyareti, saat 11.45’te 15 Temmuz Şehidi Ufuk Baysan’ın ailesi ziyaret edilecek. Saat 12.00’da Merkez Büyük Camiide şehit yakınları ve gazilerin katılımıyla Mevlid okutulacak. Saat 20.00’da ise İl Sağlık Müdürlüğü UMKE Çadırı Anıtpark’ta olacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız