Akçakocalı İnşaatçılar tek çatı altında birleşiyor

Dün gece iftar sofrasında bir araya gelen Akçakocalı bir grup müteahhit dernek çatısı altında bir araya gelme kararı aldılar.

Akçakocalı İnşaatçılar tek çatı altında birleşiyor
22.06.2017 - 10:41
3521

 Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin de davetliler arasında olduğu bir grup müteahhit, inşaat sektörüne yeni adım atan Ulvi Küçük’ün davetlisi olarak iftar sofrasında bir araya geldi.

İnşaat sektörünün amiral gemisi Esvet Sarıoğlu, Güçlü İnşaat, Mustafa Özensel, Asaf Öztürk, Okan Yanmaz, Bora Vural, Summani Polat, Kadir Pandul, Akçakoca’nın en büyük inşaat sektörü tedarikçisi  Balcı inşaat ve Balcı Beton’un sahibi  Fatih Balcı  ve irili ufaklı Akçakoca’nın farklı farklı köşelerinde yatırımları olan müteahhitler  katıldı.  İftar yemeği, Ulvi Küçük’ün Orhangazi okulu yanında bulunan  evinin bahçesinde yapıldı.

 Birlikte açılan iftar sonrasında müteahhitler, inşaat sektörüne yönelik birlik ve dayanışma içerisinde hareket etme kararı aldı.

Alınan kararı tek bir cümleyle özetleyen iftar yemeğinin ev sahibi Ulvi Küçük, “ Akçakoca Müteahhitler Birliği Derneğinin ilk Adımı Atıldı, Memleketimize Hayırlı Olsun...” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Mesut
    Mesut
    3.04.2021 18:41

    Şimdi kaydı beyler 1 artı 1 300bin olur artık

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız