EDS uygulaması için hazırlıklar tamam

Düzce Belediyesi kısa adı EDS olan ‘Elektronik Denetleme Sistemi’nin uygulamaya geçmesi için hazırlıkların tamamlandığını belirterek, sistemin talimat alındığında hizmete gireceği ifade edildi.

 EDS uygulaması için hazırlıklar tamam
31.05.2017 - 15:53
1058

Düzce Belediyesi tartışmaların ışığında kurulum aşamaları yapılan ‘Elektronik Denetleme Sistemi’nin devreye alınması için gereken tüm hazırlıkların tamamlandığını duyurdu.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, EDS’ye ilişkin belediye sınırları içindeki alt yapı çalışmalarının tamamlandığını belirterek ‘ sistem hazır, uygulamaya geçirilmesi konusunda talimat alındığında hizmete girecek’ dedi.

EDS sisteminin yerel yönetimlerin projesi olmadığını vurgulayan Belediye Başkanı Mehmet Keleş “EDS uygulamasını yapacak olan Düzce belediyesi değildir. Türkiye’de 115 şehirde sistem kuruludur. Karayolları ve şehir içi ulaşımda trafik akışının düzenlenmesi, araç ve yaya güvenliğinin sağlanması açısından getirilmiş bir sistemdir. Hız nedeniyle karayollarımızda ne yazık ki can kayıpları yaşanmaktadır. Bu sistem belirlenmiş trafik kurallarına riayet edilmesini sağlamaktadır” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız