Valilik dolandırıcılık olaylarına karşı uyardı

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada, bazı kişilerin Düzce Valisi ve çalışanlarının adını kullanarak yardım talep ettikleri bu kişilere itibar edilmemesi gerektiği bildirildi.

Valilik dolandırıcılık olaylarına karşı uyardı
31.05.2017 - 15:49
1387

 Düzce Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada “Düzce Valiliğinin ve Valilik çalışanlarının isimlerini kullanmak suretiyle bazı şahısların vatandaşlarımızı arayarak onlardan polise destek, çeşitli etkinlik, organizasyon ve yardım kampanyaları gibi birtakım taleplerde bulunduklarına dair Valiliğimize bilgiler ulaşmaktadır.

Valiliğimiz veya kamu kurumlarınca bu şekilde herhangi bir talep olmadığı gibi bu tür aramalar yapan kişilerin kötü niyetli ve dolandırıcı olduklarının bilinmesi; böyle bir durumla karşılaşıldığında arayan telefon numaralarının ve diğer bilgilerin derhal en yakın kolluk kuvvetine (emniyet-jandarma) bildirilmesi ve bu taleplere kesinlikle itibar edilmemesi hususunda tüm halkımızın duyarlı olması rica olunur” denildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız