ASFALTSIZ MAHALLE KALMAYACAK!

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş İNTAŞ şantiyesinde üretilen taş ve asfalt malzemelerini inceleyerek İNTAŞ Genel Müdürü Kenan Gökmen’den bilgi aldı. Keleş, İNTAŞ’ üretilen özel taşların Konuralp trekking yolunda kullanılacağını söyledi.

ASFALTSIZ MAHALLE KALMAYACAK!
31.05.2017 - 08:20
1212

 Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş şehir merkezi ve çevresinde devam eden asfaltlama çalışmalarının hammaddesinin üretildiği İNTAŞ şantiyesinde incelemelerde bulundu. Çeşitli boyutlarda ve türlerdeki taşlar ile bazalt üretimlerini yerinde inceleyen Başkan Keleş çalışmaların kesintisiz şekilde devam etmesi için üretim hızının en üst seviyede devam ettiğini belirtti.

ASFALTSIZ MAHALLE KALMAYACAK

Başkan Keleş açıklamasında;  “asfaltsız mahalle kalmayacak anlayışı ile başlattığımız çalışmalarımızda şantiyemiz önemli bir yer tutuyor. Burada kendi ürettiğimiz taşlarla, bazalt ve asfalt ile Düzcemizin modern bir kent olması için çalışmaya devam ediyoruz. İNTAŞ tarafından üretimi yapılan çeşitli boyut ve türdeki taşları Konuralp’de devam eden trekking yolu ve şehir merkezindeki kaldırımların yapımında kullanacağız. Üretim ve yatırımımızı birbirine entegre hale getirerek kesintisiz hizmete devam edeceğiz” dedi.