Korkmazdan CHP il başkanına cevap gecikmedi...

CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan’ın, eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ilgili savcıları göreve davet etmesine ve iddialarına Korkmaz yine sosyal medyadan cevap verdi.

Korkmazdan CHP il başkanına cevap gecikmedi...
27.05.2017 - 18:39
1888

 Korkmaz yaptığı açıklamasına, “CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan beni diline dolamış.Tabi bana da söz hakkı doğmuş oldu.” Diye başlarken, Tozan’a çok ağır ithamlarda bulundu, dava , töre, ahlak gibi kavramları öğreneceği son insanın Tozan olacağını belirtti.

Korkmaz paylaşımında;

1. Sayın Tozan savcıları göreve davet etmiş. Bana sorarsanız çok ta iyi etmiş. Fakat biraz geç kalmış. Çünkü ben bu çağrıyı, 10 Mart 2017 tarihinde vermiş olduğum bir mülakatta zaten yapmıştım ve demiştim ki;

"...Benim bu söyleşideki beyanlarımı bir ihbar kabul etsinler ve davet etsinler. Ben de tüm bildiklerimi kendilerine anlatayım."

".... Bu kayıt hala benim elimde duruyor. Sayın Başsavcı davet etsin, kendisine takdim edeyim. "

2. Sayın Tozan; Partinizin Düzce İmamı, Sayın Mahmut Tanal'ın, iddianame konusunda yaptığı açıklamanın devamı olduğuna kani olduğum bu açıklamanızın, "Her şerde bir hayır vardır" düsturunca hayırlara vesile olacağına inanıyorum.

3. Her ne kadar sizin ne hinlikler peşinde olduğunuzu tahmin ediyorsam da yine de size teşekkür ediyorum. Lütfen bu çağrınızda inatla sebat ediniz. Yoksa benim bu davalara müdahil olacağım falan yok. Sayeniz de hareketli bir ramazan geçiririz, fena da olmaz hani.

4. "Dava adamlığı" konusuna gelince... İsterseniz bu konuyu hiç kurcalamayın derim. Deniz Baykalın seks kasetlerinden doğan bir genel başkanın, "Düzce İl temsilcisi" olmak nasıl bir duygudur bilemem. Fakat emin olun ki; dava, töre ve ahlak gibi kavramları öğreneceğimiz en son kişi ve kurum kesinlikle sizler değilsiniz.

5. Fetöcülerin kim olduğunu çok mu merak ediyorsunuz? Onu bana değil; halen tutuklu olan, Bolu Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer'e sorsan daha iyi edersin. Çünkü bu şerefsiz köpek, Düzce Belediye Başkanı olarak Bizim Mehmet Keleş in yerine ne hikmetse seni uygun görmüş. Hangi kerametinizden dolayı bu göreve uygun görüldüğünüzü izah etmek artık size düşer.

Ne demişler; boynuzu kaşınan keçi gider de çobanın değneğine sürtermiş.

Benim değnek fırınlanmış yaban elmasındandır. Benden söylemesi...

Şimdilik bu kadar. Kaşınınca yine gel, ben buradayım...