CHP il başkanı, hakim ve savcıları göreve çağırıdı

CHP il başkanı, hakim ve savcıları göreve çağırıdı
27.05.2017 - 14:09
1295

 CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, sosyal medya hesabından bazı paylaşımlarda bulunan Ak Parti Eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın açıklamalarına istinaden Cumhuriyet Savcılarını göreve davet etti.

Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın son dönemlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ilgili olarak CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan bir açıklamada bulundu. Tozan, Korkmaz’ın FETÖCÜLER ve hırsız, çakallar diye bahsettiği kişilerin kimler olduğunu sordu.

KİMDİR BU FETÖCÜ VE HIRSIZ ÇAKALLAR

Tozan, “Düzce Eski Milletvekili Sayın İbrahim Korkmaz 02.05.2017 tarihinde sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunmuştur. Sayın Korkmaz’ın açıklamasına baktığımızda açık bir dil ile ‘’fetöcülerden’’ ve ‘‘ hırsız-çakallardan’’ bahsetmektedir. Bilindiği gibi referandum sürecinde Ak Parti iktidarı milletimize fetönün varlığını devletin beka meselesi olarak takdim etmiş ve kökünün kurutulmasını taahhüt etmiştir. Sayın Korkmaz’ın bu ithamları karşısında sormadan edemiyor ve soruyorum. Hem fetöcü, hem hırsız ve çakal olan bu şahıslar kimlerdir. Ayrıca Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ediyorum.” Dedi.

DAVA ADAMI OLAN KONUŞMAZ,GEREĞİNİ YAPAR

Korkmaz’ın siyasette var olduğu günden itibaren sürekli ‘’dava adamı’’ olduğunu iddia ettiğini kaydeden Tozan açıklamasında, “  Kendisinin; kendisine eklediği bu sıfata saygı duyarak soruyorum; Dava adamlığınızda milletin avradını dile dolamak mı vardır? Yoksa memleketin en ücra köşesine sürgün edilen bir memurun hakkının yenilmesine göz yummak mı vardır? Ya da fetöden dolayı yüzbinlerce insanın hapislerde olduğu şu günlerde fetöcü olarak lanse ettiğiniz isimleri gizlemek mi vardır? Ayrıca bütün bunlar zulüm değil midir? Bunca zulüm bırakın dava adamlığını; adamlık anlayışınızın hangi tarafına düşmektedir.” İfadelerini kullandı.    

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız