GAZETECİLERDEN ANKARA ÇIKARMASI

GAZETECİLERDEN ANKARA ÇIKARMASI
27.05.2017 - 12:17
1105

 Düzce’de görev yapan İhlas Haber Ajansı Büro Müdürü Ali Yıldız, Düzce’nin Sesi Gazetesi Muhabiri İsa Keleş ve Düzce DİRİLİŞ Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Tezcan Solmaz, Ankara'da Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidanı makamlarında ziyaret etti. 

İlk olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü ziyaret eden gazeteciler, Bakanlık makamının ardından Bakan Özlü’nün TBMM’de yaptığı komisyon çalışmalarına katılarak işleyiş hakkında bilgiler aldılar. Ardından tekrar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na dönen gazeteciler Bakan Özlü ile bir araya gelerek yaklaşık 2 saat süren bir istişare toplantısı yaptı. Toplantıda Düzce’de ki bazı sorunlar Bakan Özlü’ye aktarılırken, Bakan Özlü’nün de hazırladığı projeler hakkında bilgiler alındı.

Müsteşar Ali Fidan’ı da unutmadılar

Gazeteciler Bakan Özlü ziyaretinin ardından Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı, Düzce eski Valisi Ali Fidan’ı da makamında ziyaret ettiler. Müsteşar Fidan ile görüşen gazeteciler özellikle 15 Temmuz darbe girişimi akşamı Ali Fidan’ın gösterdiği tutum ve davranıştan dolayı kendisine teşekkür ederek, o gece yaşananlar hakkında görüş alışverişinde bulundular. Fidan ayrıca Düzce’de yürüyen ve kendi döneminde yapılan projeler hakkında da gazetecilerden bilgiler aldı.

Ziyaretler hatıra fotoğraflarının çektirilmesi ile son buldu.