Başkan Yiğit’ten çocuklara karne hediyesi

 Başkan Yiğit’ten çocuklara karne hediyesi
26.05.2017 - 12:48
1927

 Yığılca Belediyesi yaz sezonu çalışmaları kapsamında bütün mahallelerdeki oyun guruplarını yeniliyor. Aynı zamanda da oluşturduğu yaşam alanlarına da aileleri için kamelyalar yerleştiriyor. Başkan Yiğit’in yaptığı bu çalışmalardan hem çocuklar hem de aileleri çok memnun. Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ayrıca her akşam makam aracını kendisi kullanarak bütün mahalleleri ziyaret edip bütün vatandaşların sorunlarını birebir dinliyor. Sosyal belediyeciliği harfi harfine uyguluyor. Bu tavrı da Muzaffer Başkan’ı hep farklı kılıyor.

  Başkan Yiğit; “Çocuklar bizim baş tacımız. Okullar kapanmadan dileklerini yerine getiriyoruz. Oyun gurubu olmayan hiçbir mahallemizi, sokağımızı bırakmayacağız. Büyüklerimizi de unutmayıp eski sohbetlerin yapılabileceği ortamları oluşturacağız. Her mahallemize değişik türde yaşam alanları oluşturuyoruz. Söz konusu insanımızsa tabir-i caizse hiçbir fedakarlıktan kaçmıyoruz. Sık sık hastalarımızı evlerinde, esnaflarımızı da iş yerlerinde ziyaret ediyoruz.” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız