81 ilde eş zamanlı huzur operasyonu

81 ilde eş zamanlı huzur operasyonu
25.05.2017 - 12:22
1041

 71 bin güvenlik gücüyle 'Huzur Türkiye' uygulaması , Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı birimlerince 81 ilde gerçekleştirildi. Huzur Türkiye Uygulamalarının 6'ncısında Düzce’de de ekipler uygulama gerçekleştirdi.

Dün akşam Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’de de özellikle vatandaşların yoğunlukla bulundukları umuma açık yerlerde Huzur Türkiye Uygulamalarının 6'ncısını gerçekleştirildi.

Uygulamaya asayiş, terör, çevik kuvvet, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele, trafik, narkotik ekiplerinden 200 polis ile 100 jandarma personeli katıldı. Düzce´nin tüm il ve tüm ilçe girişleri ile  şehir merkezinde gerçekleştirilen uygulamalarda mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, suç işleme amacındakilerin caydırılması ile aranan şahıs ve araçların yakalanması amaçlandı.

Şehir giriş/çıkışları ile şehir merkezinde önceden tespit edilen noktalarda yapılan uygulamalar sonucunda; trafik kurallarını ihlal eden araçlara ceza uygulandı.

 Yapılan çalışmalar neticesi; 

G.B.T sorgusu yapılan şahıs : 1428

Kontrol edilen işyeri sayısı: 95,     

3 işyerine işlem yapılmıştır.

Kontrol edilen Araç sayısı : 398

Ceza yazılan araç sayısı :22

Trafikten men edilen araç sayısı :1

Ceza uygulanan miktar : 19.049

Aranan Şahıs : 7

2 adet ruhsatsız tabancadan 2 şahsa işlem yapılmış,

6 Şahsa adli-idari işlem yapılmış, 

Başkaca herhangi bir suç ve suç unsuruna rastlanılmamıştır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız