Hasançavuşlu Emrah: CHPlileri sandığa gömmeye gidiyorum

Akçakocada bir vatandaş "CHPlileri sandığa gömmeye gidiyorum. Biz Fatih Sultan Mehmetin torunlarıyız." diyerek havaya peş peşe ateş ediyor

Hasançavuşlu Emrah: CHPlileri sandığa gömmeye gidiyorum
16.04.2017 - 15:48
5087

  Akçakoca’ya bağlı Hasançavuş Köyü'nde yaşadığı iddia edilen Emrah Demir isimli vatandaş, Instagram hesabından paylaştığı videoda CHP'lileri açık açık tehdit ediyor.

Havaya ateş ettiği sırada korkan bir bebeğin ağlama sesi de duyuluyor.

"CHP'lileri sandığa gömmeye gidiyorum. Biz Fatih Sultan Mehmet'in torunlarıyız." diyerek havaya peş peşe ateş eden kişi, ardından 'Evet' oyu kullandığı oy pusulasını da yine Instagram hesabından paylaştı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (8)

 • Kazım Secerli,ANK ÜNİ emk,MKÜ Vakıf Kurucu Hocası.
  Kazım Secerli,ANK ÜNİ emk,MKÜ Vakıf Kurucu Hocası.
  3.04.2021 18:41

  Her türlü şiddet alışkanlıklarımızın terkedilmesi,daha çok sanat ve ibadetle olasıdır.Daha fazla okumak,okuyana-bilene saygı,lütfen!..Yoksa her gün olumsuz ,ölümlü nice haberler beklenir!..

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Sayın Cengiz Başar bey öncelikle ben bu arkadaşın yaptığını onaylamıyorum bunu bilmenizi isterim ; ama sizin yaptığınız haberide onaylamıyorum, yaptığınız haberde tüm chp lileri tehdit etti diyorsunuz ayıp ediyorsunuz ayıp,ne dedi bu delikanlı chp lileri ölümlemi tehdit etti tüm hayır verenleri öldürecemmi dedi veyahut küfürmü etti, evet o delikanlı yakışmıyacak bir hareket yapmıştır ama sizin yaptığınız yangına körükle gitmektir.Kesinlikle taraflı bir gazetecilik örneği gösteriyorsunuz. Madem o kadar cesaretiniz var neden izmirde sayın Recep Tayyip Erdoğanın anasına küfredenleri kınayan bir yazı yayınlamıyorsunuz.

 • Mafya
  Mafya
  3.04.2021 18:41

  iktir git akçakocalı .

 • Mafya
  Mafya
  3.04.2021 18:41

  Akçakocalı senin adın ne aslanım

 • @kç@koc@lı
  @kç@[email protected]ı
  3.04.2021 18:41

  elif demir nasıl ne var bu video da biri çıkıp dese akp lileri sandığa gömmeye gidiyorum diye güzel bi lafmı elinde silahla kendinize gelin

 • Helal
  Helal
  3.04.2021 18:41

  Helal olsun sana kardeş zoruna giden var ise habere bakmasin

 • @kç@koc@lı
  @kç@[email protected]ı
  3.04.2021 18:41

  mafya denilen arkadaş sen bellki hasançavuşlusun adını gizliyorsun küfür edecek kadar acizsin işte sen yorumumdan ne çıkardında küfür etme hakkına sahipsin aslanım derken de karşındakinle düzgün konuş mafyalık yapma düzgünce edepli cvb yazz

 • elif demir
  elif demir
  3.04.2021 18:41

  Bu vidyoyu ben cekdim hc bsy yok bnda chplile tehtit etmiyor kucuk cocuk da orda gezerkekn dusdu agladi bunda ne var

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız