Hayvan severler tüm canlılar için toplandı

Akçakoca’da hayvan severler bir araya gelerek çeşitli projeler üretmek için yola çıkıyorlar.

Hayvan severler tüm canlılar için toplandı
3.04.2017 - 17:17
2039

 

Hayvan severler kahvaltıda bir araya gelerek Akçakoca için çeşitli projelerini tartıştılar ve özellikle sokak hayvanlarının  yanı sıra doğa ile ilgili  fidan dikme kampanyası başlatacaklarını belirttiler.

Kahvaltıda bir araya gelen hayvan severler, toplantı sonrasında Ayfer Ses ve Dohaycan Dernek Başkanı Derya Çolpan açıklamada bulundu.

Ayfer Ses açıklamasında hayvan severler olarak bir araya geldiğimiz bu kahvaltı salonunda bizler tüm canlılar için toplanarak çeşitli projeler ürettiklerini söyledi.

Ayfer Ses,’’Geleneksel olarak yaptığımız toplantıların Nisan ayındaki toplantımızı gerçekleştirdik.Öncelikle Derneğimizin sadece hayvanları koruma adına faaliyet gösteren bir dernek  algısından çıkarılıp, özellikle doğa anlamında Değirmen ağzında yeni yapılan parkın yakınındaki bir sitenin şantiye binası  Derneğimize verilmesini sağladık bu binanın etrafı Başkan yardımcısı Suat Madenci nin katkılarıyla düzeltilmesi sağlandı. Mayıs ayı içersinde  orda bir ağaçlandırma faaliyetinde bulunacağız herkesin bir fidanı olsun istiyoruz.Halkın katılını artırmak ve çeşitli faaliyetlerde bulunmak için tüm çalışmalarımızı yapıyoruz’’dedi.

Dohaycan Derneği Başkanı Derya Çolpan, yaptığı açıklamada, Amaçlarının faydalı  bireylerin bir araya gelerek çalışmalar yapmak istediklerini belirterek’’Bir araya gelerek toplantımızda yapılan çalışmalar ve  yapılacak çalışmaları değerlendiriyoruz.Yeni projelerimizi konuşuyoruz.hayvanların ihtiyaçları ve doğa ile ilgili projelerimizi yapıyoruz.Halkın katlımını sağlayarak çeşitli projeler yapmaya devam edeceğiz’’diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız