Neden ‘’Hayır’’ denilmesi gerektiğini anlatıyor

C.H.P Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan beraberinde ki heyet ile birlikte vatandaşlarla buluşuyor ve neden ‘’Hayır’’ denilmesi gerektiğini anlatıyor.

Neden ‘’Hayır’’ denilmesi gerektiğini anlatıyor
16.03.2017 - 19:06
1941

Gümüşova da vatandaşlarla bir araya gelen C.H.P heyeti ;’’ Ak Partinin Anayasa üzerinden konuşmadığını  ve ‘’Hayır’’ diyenleri terör ile ilişkilendirmeye çalışarak siyaset ürettiğini anlattı.

Biz sizlere bir bir maddeleri anlatıyoruz. Ak Parti ise yeni Anayasa ile terörün biteceğini ve ekonominin uçacağını vaad ediyor, bu iddialarına karşılık; soru soruyoruz cevap alamıyoruz, tartışmaya davet ediyoruz davetimize icabet etmiyorlar, Millet için olduğunu iddia ettikleri Anayasa’yı neden Milletin huzurunda tartışmaktan kaçıyorlar’’ dedi.

Ayrıca C.H.P heyeti, Barzani denen aşiret reisi bizim Ülkemizin iç işine karışıyor, doğu da sahaya inmiş  çalışmalar yaptırıyor. Kimdir bu Barzani bu cürreti kimden alıyor, ‘’burası muz Cumhuriyeti değil, kabile reisleri muhatap alınmaz’’ diyenler neden bu duruma göz yumuyor neden tepki göstermiyor diye vatandaşlara sorular sordu.