Bir fıkralık haber de SEDAŞtan: Yatak odasında elektrik direği

Bir fıkralık haber de SEDAŞtan: Yatak odasında elektrik direği
21.02.2017 - 17:37
4785

 Gümüşpınar’da 5 yıl önce bir ev alan Tahtacıoğlu ailesi, daha ev sahibi olmanın sevincini yaşayamadan evin içinde fark ettikleri nesneyle şok yaşadılar. Evin tam ortasında bulunan direği kolon zanneden aile 1 ay sonra kolon değil elektrik direği olduğunu anladı. Şimdi istedikleri, o direğin bir an önce kaldırılması.

Hani bazı yapılanlara “hangi akla hizmet” cümlesini kullanırız ya, işte Gümüşpınar’da da bu cümlenin tam oturduğu bir durum var. Mahalledeki bir evin  yapıldığı yer  hangi akla hizmet oraya yapıldı dedirtiyor. Çünkü evin tam ortasından bir elektrik direği geçiyor.

Tahtacıoğlu ailesi 5 yıl önce Gümüşpınar mahallesinden tek katlı bir ev aldı. Ancak bu ev inşa edilirken yapılan hata, ev sahibi olmanın sevincini yaşayamayan ailenin epeyce başını ağrıttı.

Nazmiye Tahtacıoğlu, maddi imkanı ancak  yettiği için aldığı evin ortasında bulunan direğin etrafının kapalı olması nedeniyle kolon zannettiğini söylerken, 1 ay sonra gerçeği öğrendiğini dile getirdi. Tahtacıoğlu, hiç bilgileri ve suçları olmadığı halde, evin içinde direk olmasından sorumlu tutulduklarını da belirtti. 

Tahtacıoğlu, “ Gerçeği öğrenince şok oldum. Gece yağmur yağarken, şimşek çakarken çok korkuyoruz. Sadece bizim evimiz değil arkamızdaki evler de tehlike altında. Benim evim yansa hepsi yanacak. SEDAŞ İl Müdürlüğüne gittim. Evin içinde direkle aldığın için ceza yersin dedi. Uygun yer bulduğum için aldım.Çok da görmedim evi arkadaşımın aracılığıyla aldım. Sadece biz değil herkes kaldırılmasını istiyor.” Dedi.

Kaynak: Düzcenin Sesi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • mustafa  levent
    mustafa levent
    3.04.2021 18:41

    Eh be kardeşim bunlar evi alırken neresine bakmışlar onu sorsanız bozuk milletimiz ılerleyemezler yazıktır be bu zekayla çok zor ev alıyorsun gördüm aldım yapıyosun sonrada bakmadan bı işi bilmeden yaparsan sana da böle direk gibi direk verirler işte

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız