Yatırımlar takip ediliyor

Vali Zülkif Dağlı Başkanlığında her ayın ilk Salı günü yapılan Yatırım İzleme Kurulu toplantısı bugün gerçekleştirildi. Kurumların yatırımlarının gözden geçirildiği ve takibinin yapıldığı toplantı öncesi Vali Dağlı, “ işleri hızlandırmamız gerekiyor” dedi.

Yatırımlar takip ediliyor
7.02.2017 - 17:50
1365

 Vali Zülkif Dağlı Başkanlığında, İlçe Kaymakamları Düzce İl Özel İdaresi, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkililerinin katıldığı "Aylık Yatırım İzleme Toplantısı" Makam Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Vali Dağlı toplantı öncesi yaptığı açıklamada, kurumların yapmış olduğu yatırımların gözden geçirileceğini söyledi, sezonun açılmaya başladığını vurgularken çalışmaların hızlandırılması gerektiğini belirtti.

Toplantıda, kurumlar tarafından yürütülen yatırımların son durumları hakkında kurum yetkilileri tarafından ayrıntılı bilgi verilerek, yatırımların daha kısa sürede tamamlanabilmesi için alınması gereken tedbirler görüşüldü.

Toplantı basına kapalı olarak devam etti.